Zdrowie

Zapraszamy do naszych Obiektów, które proponują nie tylko profesjonalne usługi z dziedziny kosmetyki, relaksu, masażu, odnowy biologicznej, SPA oraz rehabilitacji, ale także otaczają specjalną opieką każdego z naszych klientów, zapewniając mu komfortowe warunki pobytowe, gastronomiczne i rekreacyjne. Dbamy, by nasi Goście mogli zregenerować siły, wzmocnić organizm i w pełni się zrelaksować.

We wrześniu 2011 r. rozszerzyliśmy dla Państwa naszą ofertę o turnusy rehabilitacyjne – uzyskaliśmy wpis do rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych (wpis OR), w których uczestniczą osoby niepełnosprawne, korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
W październiku 2014 otrzymaliśmy kolejny wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych – który rozszerzeliśmy o nowe dysfunkcje

Poza turnusami rehabilitacyjnymi dla osób indywidualnych z dofinansowanie PFRON, oferujemy możliwość przygotowania turnusów rehabilitacyjnych na specjalne zamówienie, dopasowanych do Państwa potrzeb (długość pobytu, ilość zabiegów, etc.).

Jesteśmy uprawnieni do organizowania turnusów rehabilitacyjnych w 8 ośrodkach (wpis OD): Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Uzdrowisku Dąbki, Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie k. Kołobrzegu, Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju, Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem, w Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Lądku-Zdroju, w Hotelu Perła Bieszczadów w Czarnej, Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Jugowicach oraz w Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Wiśle

Nasze obiekty

Krynica-Zdrój
od 105

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

Złockie (Muszyna)
od 95

Ośrodek Geovita usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym terenie znajdziemy między innymi bazę odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen.

Zakopane
od 80

Ośrodek znajduje się na zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont, panoramę Tatr i zbocze Gubałówki.

Centrum  Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach
od 100

Całoroczny obiekt, otoczony sosnowo – brzozowym lasem, znajduje się zaledwie 100 metrów od brzegu morza. Jego położenie zapewnia osobom przebywającym w Ośrodku odpowiedni mikroklimat o każdej porze roku.