Góry

Krynica-Zdrój
od 105

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

Złockie (Muszyna)
od 95

Ośrodek Geovita usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym terenie znajdziemy między innymi bazę odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen.

Zakopane
od 80

Ośrodek znajduje się na zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont, panoramę Tatr i zbocze Gubałówki.

Wisła
od 85

Góry

Wisła

Ośrodek położony jest w uroczej dolinie Malinki 200 m od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza. Dzięki bogatej bazie odnowy biologicznej nasi Goście z pewnością zregenerują swoje siły witalne.

Lądek-Zdrój
od 85

Ośrodek Geovita w Lądku Zdroju jest doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek, szkolenie firmowe. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów leczniczych w naszej bazie odnowy biologicznej.

Hotel Perła Bieszczadów***
od 103

Hotel Perła Bieszczadów to komfortowy, trzygwiazdkowy hotel, położony w samym sercu Bieszczadów. Hotel jest doskonałym miejscem zarówno dla wypoczynku, jak i dla gości biznesowych.