Nasze obiekty

Jadwisin (k. Warszawy)
od 93

Ośrodek Geovita w Jadwisinie (nad Zalewem Zegrzyńskim) zlokalizowany jest zaledwie 35 km od Centrum Warszawy, co sprawia że jest to idealne miejsce na szkolenia firmowe i imprezy team buildingowe.

Krynica-Zdrój
od 105

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

Złockie (Muszyna)
od 95

Ośrodek Geovita usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym terenie znajdziemy między innymi bazę odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen.

Zakopane
od 80

Góry

Zakopane

Ośrodek znajduje się na zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont, panoramę Tatr i zbocze Gubałówki.

Hotel Perła Bieszczadów***
od 103

Hotel Perła Bieszczadów to komfortowy, trzygwiazdkowy hotel, położony w samym sercu Bieszczadów. Hotel jest doskonałym miejscem zarówno dla wypoczynku, jak i dla gości biznesowych.

Lądek-Zdrój
od 85

Ośrodek Geovita w Lądku Zdroju jest doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek, szkolenie firmowe. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów leczniczych w naszej bazie odnowy biologicznej.

Wisła
od 85

Góry

Wisła

Ośrodek położony jest w uroczej dolinie Malinki 200 m od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza. Dzięki bogatej bazie odnowy biologicznej nasi Goście z pewnością zregenerują swoje siły witalne.

Mrzeżyno (Kołobrzeg)
od 90

Ośrodek Geovita w Mrzeżynie usytuowany jest w bliskiej odległości od plaży, w otoczeniu wiekowego sosnowego starodrzewu. Stanowi idealne miejsce dla osób, pragnących wypocząć w rodzinnym gronie.

Dźwirzyno (Kołobrzeg)
od 110

Obiekt, otoczony sosnowym lasem, znajduje się w pasie nadmorskich wydm-200 metrów od morza i 1500 metrów od jeziora. Dzięki bazie odnowy biologicznej każdy Gość w pełni zregeneruje swoje siły witalne.

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach
od 100

Całoroczny obiekt, otoczony sosnowo – brzozowym lasem, znajduje się zaledwie 100 metrów od brzegu morza. Jego położenie zapewnia osobom przebywającym w Ośrodku odpowiedni mikroklimat o każdej porze roku.