Wypoczynek

Geovita to 14 nowoczesnych hoteli i ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych. Są one położone w malowniczych miejscowościach w górach (Jugowice, Lądek-Zdrój, Wisła, Zakopane, Złockie, Krynica-Zdrój) i nad morzem (Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno). Niedaleko Piły położony jest ośrodek w Płotkach, a w samym sercu Polski ośrodek w Jadwisinie. Od stycznia 2010 roku Geovita zarządza miejskim Hotelem Orient**** znajdującym się w Krakowie, a od października 2011 r. Hotelem Perła Bieszczadów*** w Czarnej k. Ustrzyk Dolnych oraz Hotelem Bukowy Dworek*** w Gronowie k. Łagowa Lubuskiego. Łączne zaplecze Geovity to ponad 1700 miejsc noclegowych.

Hotele i Ośrodki Marzeń Geovita oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie wypoczynku rodzinnego, wczasów, weekendów, pobytów dla singli. Zapraszamy Państwa i życzymy udanego wypoczynku w naszej Sieci!

Krynica-Zdrój
od 105

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

Złockie (Muszyna)
od 95

Ośrodek Geovita usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym terenie znajdziemy między innymi bazę odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen.

Zakopane
od 80

Ośrodek znajduje się na zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont, panoramę Tatr i zbocze Gubałówki.

Hotel Perła Bieszczadów***
od 103

Hotel Perła Bieszczadów to komfortowy, trzygwiazdkowy hotel, położony w samym sercu Bieszczadów. Hotel jest doskonałym miejscem zarówno dla wypoczynku, jak i dla gości biznesowych.

Lądek-Zdrój
od 85

Ośrodek Geovita w Lądku Zdroju jest doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek, szkolenie firmowe. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów leczniczych w naszej bazie odnowy biologicznej.

Wisła
od 85

Góry

Wisła

Ośrodek położony jest w uroczej dolinie Malinki 200 m od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza. Dzięki bogatej bazie odnowy biologicznej nasi Goście z pewnością zregenerują swoje siły witalne.

Centrum  Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach
od 100

Całoroczny obiekt, otoczony sosnowo – brzozowym lasem, znajduje się zaledwie 100 metrów od brzegu morza. Jego położenie zapewnia osobom przebywającym w Ośrodku odpowiedni mikroklimat o każdej porze roku.

Dźwirzyno (Kołobrzeg)
od 110

Obiekt, otoczony sosnowym lasem, znajduje się w pasie nadmorskich wydm-200 metrów od morza i 1500 metrów od jeziora. Dzięki bazie odnowy biologicznej każdy Gość w pełni zregeneruje swoje siły witalne.