Dąbki - noclegi w Dąbkach – Geovita

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach

ul. Letniskowa 4, 76-156 Uzdrowisko Dąbki

od 100

Wypoczynek

Hotel Uzdrowisko Dąbki, znajdujący się w otoczeniu sosnowo-brzozowego lasu, zaledwie 100m od brzegu morza, dzięki czemu jest wspaniałym wyborem dla osób chcących w pełni się zrelaksować – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dzięki szerokiej ofercie Morskiego Instytutu SPA & Wellness każdy Gość będzie mógł skorzystać z zabiegów odpowiednich dla siebie. Osoby lubiące aktywny wypoczynek również znajdą coś dla siebie – zarówno same Dąbki, jak i okolice proponują odwiedzającym wiele atrakcji, począwszy od sportów wodnych (latem), aż po zwiedzanie historycznych zabytków. Uzdrowisko Dąbki jest miejscem idealnym zarówno na dłuższe wczasy, rodzinne wakacje, jak i krótkie, weekendowe wypady.

Każdy z naszych Gości znajdzie u nas interesujące dla siebie atrakcje. Oprócz kortu tenisowego, boisk sportowych i placu zabaw dla dzieci, Goście mogą skorzystać z usług Morskiego Instytutu SPA & Wellness, a także Zakładu Przyrodoleczniczego z basenem, siłownią i sauną.

Wiosna nad Bałtykiem

od 02.04.2024
do 23.06.2024
Wypoczynek od 225

Wiosenne weekendy nad morzem

od 02.04.2024
do 23.06.2024
Wypoczynek od 250

Weekend Majowy nad Bałtykiem

od 26.04.2024
do 05.05.2024
Wypoczynek od 900

Boże Ciało- dłuuugi weekend nad morzem

od 30.05.2024
do 02.06.2024
Wypoczynek od 824

Lato w nadmorskim uzdrowisku

od 23.06.2024
do 15.09.2024
Wypoczynek od 275

Zdrowie

W Ośrodku mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób:

 • z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich (2 miejsca noclegowe łącznie z powyższą grupą)
 • ze schorzeniami układu krążenia
 • ze schorzeniami układu oddechowego
 • z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego
 • kobiety po mastektomii
 • z celiakią

Rodzaj turnusu: usprawniająco-rekreacyjne

Baza zabiegowa:

 • fizykoterapia: elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, lampa Sollux
 • aerozoloterapia: inhalacje
 • termoterapia: krioterapia miejscowa, okłady borowinowe miejscowe, sauna
 • kinezyterapia: gimnastyka indywidualna, UGUL, ćwiczenia na siłowni i sali gimnastycznej
 • masaże: lecznicze, punktowy podciśnieniem, masaż na fotelu terapeutycznym, materace wibracyjne

Wczasy zdrowotne w uzdrowisku

od 02.01.2024
do 20.12.2024
Zdrowie od 260

Wczasy nad morzem dla Seniora Luty-Kwiecień

od 01.02.2024
do 30.04.2024
Zdrowie od 165

Turnusy rehabilitacyjne 2024

od 05.05.2024
do 19.05.2024
Zdrowie od 3020

SPA

W Hotelu Geovita Uzdrowisko Dąbki Goście skorzystać mogą z licznych usług Morskiego Instytutu Spa & Wellness – zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, gabinetu masażu (m.in. masaż gorącymi kamieniami Sabai, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne) oraz skorzystać z oferty salonu kosmetycznego.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne kosmetyki firmy: Pevonia Botanica, Hildegard Braukmann

ZRÓB PREZENT BLISKIEJ OSOBIE – VOUCHERY DO SPA (KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ OFERTĘ)

Nie znaleziono żadnych ofert

Szkolenia

W hotelu Geovita w Dąbkach istnieje możliwość zorganizowania szkoleń, w dwóch salach konferencyjnych o łącznej powierzchni 146m2 (mieszczące maksymalnie 120 osób). Większa sala (116m2) wyposażona jest w klimatyzację, zaciemnienie, flipchart, rzutniki: multimedialny, folii, pisma, sprzęt audio, nagłośnienie oraz WiFi. W mniejszej sali o powierzchni 30m2 znajdują się rzutniki, sprzęt audio, zaciemnienie oraz flipchart. Uzdrowisko Dąbki, ze względu na bliskość morza, jest również świetnym miejscem dla imprez integracyjnych, uroczystości firmowych i spotkań biznesowych.

sala_dabki_02

Nie znaleziono żadnych ofert

Szczecin/Goleniów – 150 km

Koszalin – 27 km

Koszalin – 27 km

Słupsk – 58 km

Darłowo – 8 km

Doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 10.00

Jadalnia

Płatny parking monitorowany

Internet bezprzewodowy (w określonych strefach)

Basen

100 m od morza

Obsługa w języku niemieckim

Honorujemy karty płatnicze

SPA

Obsługa w języku angielskim

Ośrodek przyjmuje Gości ze zwierzętami – opłata 45 zł/doba

Różne rodzaje diet

Dąbki

Dzięki złożom borowinowym oraz leczniczym źródłom wody chlorkowo-sodowej mają status miejscowości uzdrowiskowej. Położone między Morzem Bałtyckim a jeziorem Bukowo, są idealnym miejscem dla amatorów sportów wodnych oraz pieszych i rowerowych wycieczek. Przez otaczający nadmorską miejscowość las przebiega wiele ścieżek i szlaków, którymi można dotrzeć do rezerwatu przyrody Słowińskie Błota. Warto odwiedzić urokliwą przystań rybacką na plaży, skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego oraz złapać wiatr w żagle w centrum windsurfingu. Niedaleko Dąbek znajduje się Bobolin – wieś turystyczna z piękną, piaszczystą i szeroką plażą.

Bornholm

Oddalona o 55 mil morskich od Darłowa wyspa duńska, zwana „Majorką Północy”. Wyspa jest wymarzonym miejscem dla rowerzystów, z całą siecią ścieżek. Plusem są niewielkie odległości pomiędzy miejscami wartymi zobaczenia. Bornholm to harmonijne połączenie natury i kultury z imponującą ilością zabytków, do których należą m.in. jedyne w Skandynawii białe romańskie kościoły z XII wieku w kształcie rotundy, czy największa warownia północnej Europy – ruiny zamku Hammershus. Te i wiele innych atrakcji można zobaczyć, korzystając z usług Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej – armatora katamaranu Jantar.

Darłowo (8 km od Dąbek)

Spacerując po Darłowie warto zatrzymać się przy wielu ciekawych zabytkach, wśród których uwadze polecamy: Kościół Mariacki z 60- metrową wieżą, gdzie znajduje się Mauzoleum Pomorskie. W centrum miasta na Placu Kościuszki usytułowany jest Pomnik Rybaka, w tle którego turyści chętnie wykonują sobie pamiątkową fotografię z wakacji w Darłowie. Tu także znajduje się Ratusz Miejski z zachowanym renesansowym portalem nad drzwiami wejściowymi, natomiast na rynku miejskim uwagę przyciąga Galeria Ryb Morza Bałtyckiego. Przez centrum Darłowa przebiega licząca 450 m długości ulica Powstańców Warszawskich. Na jednym jej krańcu znajduje się Kościół Św. Jerzego drugi wieńczy Brama Kamienna. Niepowtarzalną perłą Darłowa jest Zamek Książąt Pomorskich, gdzie urodził się i władał Król Eryk Pomorski. Jedyny w Polsce nadmorski gotycki zamek wybudowany na planie zbliżonym do kwadratu z wieżą wysokości 24 metrów. Obecnie na zamku znajduje się Muzeum.

 

Leonardia (15 km od Dąbek)

Park odpoczynku i dobrej zabawy znajduje się w poddarłowskiej wsi Krupy oddalonej od centrum Darłowa o 7 km ( 5 min ). Tu znajduje się około stu gier jedno i wieloosobowych. Proste zasady sprawiają, że zabawa jest wspaniałą rozrywką dla najmłodszych i tych nieco starszych graczy.

Mini ZOO Wicie (23 km od Dąbek)

Wieś letniskowa oddalona 15 km od Darłowa, którą polecamy rodzinom z małymi dziećmi. Tu bowiem znajduje się Mini ZOO, a w nim ponad 50 gatunków zwierząt, ptactwo ozdobne, papugi, świnki wietnamskie itp. Mini ZOO latem jest czynne w godzinach od 9.00 do 20.00 w cenie 6 i 9 zł. Wieś Wicie – skrywa również ciekawostkę geograficzną. To właśnie tu znajduje się środek polskiego Wybrzeża Bałtyku.

Słupsk (50 km od Dąbek)

Oddalony o 46 kilometrów (35 min ) od Darłowa jest ważnym centrum gospodarczym, kulturowym i naukowym Pomorza Środkowego. Darłowo ze Słupskiem powiązane jest od wieków historią, kulturą i tradycją. Miasto to polecamy naszym Turystom z wielu powodów. Przede wszystkim ze względu na srebrny ołtarz darłowski, który można zobaczyć w słupskim Muzeum Zamku Książąt Pomorskich. Wyjątkowość tego miasta tkwi jednak w jedynej w Polsce i na świecie, stałej wystawie prac Stanisława Ignacego Witkiewicza, którą można obejrzeć w słupskim Muzeum Książąt Pomorskich.

Szlaki turystyczne

Koszaliński Szlak Nadmorski (czerwony) prowadzi wzdłuż Bałtyku przez nadmorskie kąpieliska od Dźwirzyna do Wicia (102 km).

Szlak Rezerwatów (niebieski) długość 71,5 km. Rozpoczyna się w Darłówku kończy w Polanowie.

Szlak Wiatraków (zielony) długość 13 km. Rozpoczyna się w Darłowie z Zamku Książąt Pomorskich, biegnie przez Cisowo, wzdłuż południowego brzegu jeziora Kopań. Kończy się w miejscowości Wicie, łącząc się z czerwonym Szlakiem Nadmorskim.

Szlak Zabytków Średniowiecza (czarny) długość 104 km. Polecany szczególnie dla rowerzystów i turystów zmotoryzowanych. Przebiega przez: Darłowo, Dąbki, Dobiesław, Jeżyce, Słowino, Boleszewo, Krupy, Stary Jarosław, Kowalewice, Barzowice, Cisowo, Dąbki.

Również przez Darłowo przebiega Szlak Świętego Jakuba.

Droga św. Jakuba to jeden z najważniejszych chrześcijańskich szlaków pielgrzymkowych. Jego tradycja sięga XII w. Celem pielgrzymki jest grób św. Jakuba, który znajduje się w Santiago de Compostela.

2016-10-23

źródło:

www.geovita.pl

Pobyt w Geovicie w Dąbkach to przyjemność. Cisza i spokój, ale najlepszy był profesjonalny masaż wykonany przez pana Zdzisława. Jego fachowość i serdeczność są nieocenione w walce z bólem. Dziękuję panu serdeczne:) Agnieszka Agnieszka Kujawka

2016-08-05

źródło:

www.geovita.pl

Opinia o obiekcie: Wróciłam z urlopu ze wspaniałego i pełnego profesjonalizmu ośrodka. Był to już trzeci rok spędzania urlopu w tym wyjątkowym miejscu. Masaże Pana Zdzisia polecam wszystkim. Uprzejmy, szarmancki a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Aldona z rodziną

2016-07-23

źródło:

www.geovita.pl

Opinia o obiekcie: obiekt leczniczy fantastyczny , zabiegi super , obsluga hotelowafantastyczna , jedzenie da RE ,Zobaczymy sie w przyszlym roku .Pozdrawiam kierownictwo ,obsluge hotelowa wspaniale dziewczyny . Do milego zobaczenia . Z powarzaniem Alina Zajaczkowska

2016-06-21

źródło:

www.geovita.pl

Witam pierwszy raz, byłam poza domem w tak pięknym i wygodnym miejscu jakim jest ośrodek SPA w ,DĄBKACH było cudownie.Więc następnym razem wrócę tam z rodziną?Pozdrawiam Ania Ania

2016-05-30

źródło:

geovita.pl

Właśnie wróciłam z wczasów profilaktycznych. Jestem zadowolona z pobytu, a szczególnie polecam masaż u Pana Zdzisia. Po profesjonalnym masażu i ustawieniu kręgów bóle kręgosłupa minęły. Potrafi doradzić, jest życzliwy i bardzo kompetentny Aga W.

2016-03-17

źródło:

geovita.pl

Dzień dobry ! Bardzo dziękujemy za możliwość spędzenia kilku dni w Państwa hotelu. Jak zwykle pobyt bardzo udany,mile będziemy go wspominać. Pozdrawiam Piotr Kliniewski z Przyjaciółmi

2015-11-17

źródło:

geovita.pl

Wspaniale,a słowa szczególnego uznania należą się pracownikom fizjoterapi a zwłaszcza dla kobiet tam pracujących. GRZEGORZ

2015-10-13

źródło:

geovita.pl

Miejsce idealne na wypoczynek także złotą, polską jesienią. Ponieważ trafiłam tu z uciążliwym bólem ramienia i karku szukałam w ofercie masażu leczniczego. Pan Zdzisław kompetentnie przeprowadził wywiad w celu wyjaśnienia przyczyn dolegliwości, profesjonalnie wykonał zabiegi. W trakcie leczniczej interwencji był taktowny, życzliwie przekazał fachowe porady. Dzięki profesjonalnie wykonanym zabiegom mogłam kontynuować wypoczynek nad morzem. W ośrodku pracują ludzie, którym zależy na dobrych relacjach i zadowoleniu wypoczywających. Dziękuję. CHABEREK

2015-10-07

źródło:

geovita.pl

Cudowny pobyt, pełen relaks podczas zabiegów relaksująco- upiększających. Jedzenie smaczne i porcje jak " dla drwala";). Polecam wszystkim małą, urokliwą miejscowość i hotel ze spa, do morza blisko, a plażować można nawet jesienią!! EWA

2015-09-29

źródło:

geovita.pl

Bardzo miły pobyt. Spa, Baza zabiegowa, rekreacja na dobrym poziomie. Pokoje komfort w bardzo dobrym standardzie. Jedzenie jak dla mnie bardzo dobre i urozmaicone. Polecam zarówno dla rodzin z dziećmi jak i bez. na pewno przyjedziemy ponownie. JANUSZ

2014-11-26

źródło:

geovita.pl

Pobyt w Uzdrowisku Geovity w Dąbkach zaliczam do bardzo udanych. Świetna pogoda, bardzo miła obsługa, smaczne posiłki. Wśród zabiegów rehabilitacyjnych mogę z całą odpowiedzialnością polecić masaż w wykonaniu pana Zdzisława. Przy moim schorzeniu (obwodowe porażenie nerwu twarzowego)widzę wyraźną poprawę. Polecam gorąco JOANNA

2014-10-10

źródło:

Trip Advisor

Byłam z narzeczonym na weekendowym wyjeździe nad morze, zdecydowaliśmy się na pobyt w tym hotelu. Jakość adekwatna do ceny. Położenie jak dla nas idealne.Spokój,cisza,okazja do relaksu i romantycznych spacerów, które były jednym z głównych celów naszej wycieczki. Niedaleko plaża,wystarczy przejść teren hotelu i oto mamy ładną plażę.Stołówka czysta,jedzenie urozmaicone,tradycyjne i całkiem smaczne. Miła obsługa. Wszystko czego oczekiwaliśmy otrzymaliśmy :)

2014-05-03

źródło:

geovita.pl

Fantastyczna Wielkanoc, przyjemny pokój, wspaniałe jedzenie, miła obsługa, prawie przy plaży. Naprawdę polecam BEATA

2014-01-08

źródło:

geovita.pl

Witam, Jak co roku spędziliśmy z całą rodzina pobyt sylwestrowo-noworoczny w Geovita w Dąbkach, muszę przyznać, że co jak co, ale u was czas zatrzymuje się w miejscu - w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Spędzone chwile z rodziną w Geovicie Dąbki to czas mega relaksu, wypoczynku itp. W tym roku przed zabawą sylwestrową mieliśmy tak zwany wieczorek przy piwie z DJ-em co muszę przyznać było super, a na drugi dzień do rana sylwester przy fantastycznej kapeli. Wyjątkowo o 4 rano rano ludzie nadal chcieli się bawić. Co jak co - ale klimat tego miejsca jest niesamowity. W dodatku spotkaliśmy osoby z poprzedniego roku z którymi spędziliśmy czas z niczym z rodziną. Zalety można wyliczać w nieskończoność ale jedzenie i kuchnia w Dąbkach są rewelacyjne. A obsługa robi wszystko aby ten obraz wzmocnić. Czy to recepcja czy jadalnia, czy barek, czy panie pokojowe, kogo nie poprosi się o pomoc zawsze służą uśmiechem i spokojnym stonowanym pomocnym głosem - to jest miłe. Myślę że warto napisać tego maila aby podkreślić, iż Państwa dążenia do zadowolenia klienta są bardzo efektowne. Życzę Państwu w tym 2014 roku wszystkiego co dobre i samych udanych decyzji. A szczególne życzenia i podziękowania dla personelu i obsługi Geovita Dąbki. Pozdrawiam JACEK

2012-03-03

źródło:

Trip Advisor

Ślicznie położony hotel bardzo blisko długiej piszczystej plaży. Hotel składa się z dwóch połączonych budynków - starego i nowego. Pokoje w budynku starym zdecydowanie wymagaja odnowienia! Hotel posiada spory basen z dwoma jacuzzi i zjeżdżalnią. Jedzenie smaczne w stylu kuchni domowej. Kilka restauracji i sklepów w odległośći 10 minut spaceru - niestety większość czynna tylko w sezonie. Również w sezonie na terenie hotelu funkcjonuje przedszkole z opiekunka dla dzieci - polecam!!! Sporo atrakcji dla dzieci zarówno w hotelu jak i na jego terenie. Ponadto kort do tenisa i boisko do koszykówki. Generalnie bardzo dobre miejsce na rodzinne wakacje!

CENTRUM ZDROWIA I REKREACJI GEOVITA

ul. Letniskowa 4, 76-156 Uzdrowisko Dąbki

tel. +48 94 314 81 67 (recepcja)

tel. kom. + 48 695 377 723 (recepcja)

tel. kom. + 48 601 811 561 (marketing)

tel. kom. +48 603 354 166 (SPA)

fax. +48 94 314 81 68

e-mail: dabki@geovita.pl

e-mail: dabki.marketing@geovita.pl

e-mail: dabki.spa@geovita.pl

Konto: Bank PEKAO S.A.

82 1240 6292 1111 0010 6751 3805

Konto Walutowe (EURO)
Bank Pekao S.A.

IBAN: PL 40 1240 6292 1978 0010 6839 9598
Kod BIC (Swift): PKOPPLPW

Promocje dla Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach