Hotel Dąbki - noclegi w Dąbkach – Geovita

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach

ul. Letniskowa 4, 76-156 Uzdrowisko Dąbki

od 100

Wypoczynek

Hotel Uzdrowisko Dąbki, znajdujący się w otoczeniu sosnowo-brzozowego lasu, zaledwie 100m od brzegu morza, dzięki czemu jest wspaniałym wyborem dla osób chcących w pełni się zrelaksować – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dzięki szerokiej ofercie Morskiego Instytutu SPA & Wellness każdy Gość będzie mógł skorzystać z zabiegów odpowiednich dla siebie. Osoby lubiące aktywny wypoczynek również znajdą coś dla siebie – zarówno same Dąbki, jak i okolice proponują odwiedzającym wiele atrakcji, począwszy od sportów wodnych (latem), aż po zwiedzanie historycznych zabytków. Uzdrowisko Dąbki jest miejscem idealnym zarówno na dłuższe wczasy, rodzinne wakacje, jak i krótkie, weekendowe wypady.

Każdy z naszych Gości znajdzie u nas interesujące dla siebie atrakcje. Oprócz kortu tenisowego, boisk sportowych i placu zabaw dla dzieci, Goście mogą skorzystać z usług Morskiego Instytutu SPA & Wellness, a także Zakładu Przyrodoleczniczego z basenem, siłownią i sauną.

Ferie Zimowe nad Bałtykiem 2022

od 17.01.2022
do 27.02.2022
Wypoczynek od 125

Zdrowie

W Ośrodku mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób:

 • z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich (2 miejsca noclegowe łącznie z powyższą grupą)
 • ze schorzeniami układu krążenia
 • ze schorzeniami układu oddechowego
 • z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego
 • kobiety po mastektomii
 • z celiakią

Rodzaj turnusu: usprawniająco-rekreacyjne

Baza zabiegowa:

 • fizykoterapia: elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, lampa Sollux
 • aerozoloterapia: inhalacje
 • termoterapia: krioterapia miejscowa, okłady borowinowe miejscowe, sauna
 • kinezyterapia: gimnastyka indywidualna, UGUL, ćwiczenia na siłowni i sali gimnastycznej
 • masaże: lecznicze, punktowy podciśnieniem, masaż na fotelu terapeutycznym, materace wibracyjne

Pakiet 50 + 2021

od 02.01.2021
do 20.12.2021
Zdrowie od 960

Wczasy zdrowotne nad Bałtykiem (pobyt z zabiegami)

od 02.01.2021
do 20.12.2021
Zdrowie od 150

OFERTA REHABILITACJI CENTRUM ZDROWIA I REKREACJI GEOVITA W DĄBKACH

od 21.01.2021
do 30.12.2021
Zdrowie od 15

SPA

W Hotelu Geovita Uzdrowisko Dąbki Goście skorzystać mogą z licznych usług Morskiego Instytutu Spa & Wellness – zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, gabinetu masażu (m.in. masaż gorącymi kamieniami Sabai, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne) oraz skorzystać z oferty salonu kosmetycznego.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne kosmetyki firmy: Pevonia Botanica, Hildegard Braukmann

ZRÓB PREZENT BLISKIEJ OSOBIE – VOUCHERY DO SPA (KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ OFERTĘ)

WSPAaniały Weekend Relaksujący nad Bałtykiem

od 18.01.2021
do 30.12.2021
SPA od 290

Szkolenia

W hotelu Geovita w Dąbkach istnieje możliwość zorganizowania szkoleń, w dwóch salach konferencyjnych o łącznej powierzchni 146m2 (mieszczące maksymalnie 120 osób). Większa sala (116m2) wyposażona jest w klimatyzację, zaciemnienie, flipchart, rzutniki: multimedialny, folii, pisma, sprzęt audio, nagłośnienie oraz WiFi. W mniejszej sali o powierzchni 30m2 znajdują się rzutniki, sprzęt audio, zaciemnienie oraz flipchart. Uzdrowisko Dąbki, ze względu na bliskość morza, jest również świetnym miejscem dla imprez integracyjnych, uroczystości firmowych i spotkań biznesowych.

sala_dabki_02

Nie znaleziono żadnych ofert

Szczecin/Goleniów – 150 km

Koszalin – 27 km

Koszalin – 27 km

Słupsk – 58 km

Darłowo – 8 km

Doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 11.00

Jadalnia

Płatny parking monitorowany

Internet bezprzewodowy (w określonych strefach)

Basen

100 m od morza

Obsługa w języku niemieckim

Honorujemy karty płatnicze

SPA

Obsługa w języku angielskim

Ośrodek przyjmuje Gości ze zwierzętami – opłata 45 zł/doba

Różne rodzaje diet

Dąbki

Dzięki złożom borowinowym oraz leczniczym źródłom wody chlorkowo-sodowej mają status miejscowości uzdrowiskowej. Położone między Morzem Bałtyckim a jeziorem Bukowo, są idealnym miejscem dla amatorów sportów wodnych oraz pieszych i rowerowych wycieczek. Przez otaczający nadmorską miejscowość las przebiega wiele ścieżek i szlaków, którymi można dotrzeć do rezerwatu przyrody Słowińskie Błota. Warto odwiedzić urokliwą przystań rybacką na plaży, skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego oraz złapać wiatr w żagle w centrum windsurfingu. Niedaleko Dąbek znajduje się Bobolin – wieś turystyczna z piękną, piaszczystą i szeroką plażą.

Bornholm

Oddalona o 55 mil morskich od Darłowa wyspa duńska, zwana „Majorką Północy”. Wyspa jest wymarzonym miejscem dla rowerzystów, z całą siecią ścieżek. Plusem są niewielkie odległości pomiędzy miejscami wartymi zobaczenia. Bornholm to harmonijne połączenie natury i kultury z imponującą ilością zabytków, do których należą m.in. jedyne w Skandynawii białe romańskie kościoły z XII wieku w kształcie rotundy, czy największa warownia północnej Europy – ruiny zamku Hammershus. Te i wiele innych atrakcji można zobaczyć, korzystając z usług Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej – armatora katamaranu Jantar.

Darłowo (8 km od Dąbek)

Spacerując po Darłowie warto zatrzymać się przy wielu ciekawych zabytkach, wśród których uwadze polecamy: Kościół Mariacki z 60- metrową wieżą, gdzie znajduje się Mauzoleum Pomorskie. W centrum miasta na Placu Kościuszki usytułowany jest Pomnik Rybaka, w tle którego turyści chętnie wykonują sobie pamiątkową fotografię z wakacji w Darłowie. Tu także znajduje się Ratusz Miejski z zachowanym renesansowym portalem nad drzwiami wejściowymi, natomiast na rynku miejskim uwagę przyciąga Galeria Ryb Morza Bałtyckiego. Przez centrum Darłowa przebiega licząca 450 m długości ulica Powstańców Warszawskich. Na jednym jej krańcu znajduje się Kościół Św. Jerzego drugi wieńczy Brama Kamienna. Niepowtarzalną perłą Darłowa jest Zamek Książąt Pomorskich, gdzie urodził się i władał Król Eryk Pomorski. Jedyny w Polsce nadmorski gotycki zamek wybudowany na planie zbliżonym do kwadratu z wieżą wysokości 24 metrów. Obecnie na zamku znajduje się Muzeum.

 

Leonardia (15 km od Dąbek)

Park odpoczynku i dobrej zabawy znajduje się w poddarłowskiej wsi Krupy oddalonej od centrum Darłowa o 7 km ( 5 min ). Tu znajduje się około stu gier jedno i wieloosobowych. Proste zasady sprawiają, że zabawa jest wspaniałą rozrywką dla najmłodszych i tych nieco starszych graczy.

Mini ZOO Wicie (23 km od Dąbek)

Wieś letniskowa oddalona 15 km od Darłowa, którą polecamy rodzinom z małymi dziećmi. Tu bowiem znajduje się Mini ZOO, a w nim ponad 50 gatunków zwierząt, ptactwo ozdobne, papugi, świnki wietnamskie itp. Mini ZOO latem jest czynne w godzinach od 9.00 do 20.00 w cenie 6 i 9 zł. Wieś Wicie – skrywa również ciekawostkę geograficzną. To właśnie tu znajduje się środek polskiego Wybrzeża Bałtyku.

Słupsk (50 km od Dąbek)

Oddalony o 46 kilometrów (35 min ) od Darłowa jest ważnym centrum gospodarczym, kulturowym i naukowym Pomorza Środkowego. Darłowo ze Słupskiem powiązane jest od wieków historią, kulturą i tradycją. Miasto to polecamy naszym Turystom z wielu powodów. Przede wszystkim ze względu na srebrny ołtarz darłowski, który można zobaczyć w słupskim Muzeum Zamku Książąt Pomorskich. Wyjątkowość tego miasta tkwi jednak w jedynej w Polsce i na świecie, stałej wystawie prac Stanisława Ignacego Witkiewicza, którą można obejrzeć w słupskim Muzeum Książąt Pomorskich.

Szlaki turystyczne

Koszaliński Szlak Nadmorski (czerwony) prowadzi wzdłuż Bałtyku przez nadmorskie kąpieliska od Dźwirzyna do Wicia (102 km).

Szlak Rezerwatów (niebieski) długość 71,5 km. Rozpoczyna się w Darłówku kończy w Polanowie.

Szlak Wiatraków (zielony) długość 13 km. Rozpoczyna się w Darłowie z Zamku Książąt Pomorskich, biegnie przez Cisowo, wzdłuż południowego brzegu jeziora Kopań. Kończy się w miejscowości Wicie, łącząc się z czerwonym Szlakiem Nadmorskim.

Szlak Zabytków Średniowiecza (czarny) długość 104 km. Polecany szczególnie dla rowerzystów i turystów zmotoryzowanych. Przebiega przez: Darłowo, Dąbki, Dobiesław, Jeżyce, Słowino, Boleszewo, Krupy, Stary Jarosław, Kowalewice, Barzowice, Cisowo, Dąbki.

Również przez Darłowo przebiega Szlak Świętego Jakuba.

Droga św. Jakuba to jeden z najważniejszych chrześcijańskich szlaków pielgrzymkowych. Jego tradycja sięga XII w. Celem pielgrzymki jest grób św. Jakuba, który znajduje się w Santiago de Compostela.

2016-10-23

źródło:

www.geovita.pl

Pobyt w Geovicie w Dąbkach to przyjemność. Cisza i spokój, ale najlepszy był profesjonalny masaż wykonany przez pana Zdzisława. Jego fachowość i serdeczność są nieocenione w walce z bólem. Dziękuję panu serdeczne:) Agnieszka Agnieszka Kujawka

2016-08-05

źródło:

www.geovita.pl

Opinia o obiekcie: Wróciłam z urlopu ze wspaniałego i pełnego profesjonalizmu ośrodka. Był to już trzeci rok spędzania urlopu w tym wyjątkowym miejscu. Masaże Pana Zdzisia polecam wszystkim. Uprzejmy, szarmancki a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Aldona z rodziną

2016-07-23

źródło:

www.geovita.pl

Opinia o obiekcie: obiekt leczniczy fantastyczny , zabiegi super , obsluga hotelowafantastyczna , jedzenie da RE ,Zobaczymy sie w przyszlym roku .Pozdrawiam kierownictwo ,obsluge hotelowa wspaniale dziewczyny . Do milego zobaczenia . Z powarzaniem Alina Zajaczkowska

2016-06-21

źródło:

www.geovita.pl

Witam pierwszy raz, byłam poza domem w tak pięknym i wygodnym miejscu jakim jest ośrodek SPA w ,DĄBKACH było cudownie.Więc następnym razem wrócę tam z rodziną?Pozdrawiam Ania Ania

2016-05-30

źródło:

geovita.pl

Właśnie wróciłam z wczasów profilaktycznych. Jestem zadowolona z pobytu, a szczególnie polecam masaż u Pana Zdzisia. Po profesjonalnym masażu i ustawieniu kręgów bóle kręgosłupa minęły. Potrafi doradzić, jest życzliwy i bardzo kompetentny Aga W.

2016-03-17

źródło:

geovita.pl

Dzień dobry ! Bardzo dziękujemy za możliwość spędzenia kilku dni w Państwa hotelu. Jak zwykle pobyt bardzo udany,mile będziemy go wspominać. Pozdrawiam Piotr Kliniewski z Przyjaciółmi

2015-11-17

źródło:

geovita.pl

Wspaniale,a słowa szczególnego uznania należą się pracownikom fizjoterapi a zwłaszcza dla kobiet tam pracujących. GRZEGORZ

2015-10-13

źródło:

geovita.pl

Miejsce idealne na wypoczynek także złotą, polską jesienią. Ponieważ trafiłam tu z uciążliwym bólem ramienia i karku szukałam w ofercie masażu leczniczego. Pan Zdzisław kompetentnie przeprowadził wywiad w celu wyjaśnienia przyczyn dolegliwości, profesjonalnie wykonał zabiegi. W trakcie leczniczej interwencji był taktowny, życzliwie przekazał fachowe porady. Dzięki profesjonalnie wykonanym zabiegom mogłam kontynuować wypoczynek nad morzem. W ośrodku pracują ludzie, którym zależy na dobrych relacjach i zadowoleniu wypoczywających. Dziękuję. CHABEREK

2015-10-07

źródło:

geovita.pl

Cudowny pobyt, pełen relaks podczas zabiegów relaksująco- upiększających. Jedzenie smaczne i porcje jak " dla drwala";). Polecam wszystkim małą, urokliwą miejscowość i hotel ze spa, do morza blisko, a plażować można nawet jesienią!! EWA

2015-09-29

źródło:

geovita.pl

Bardzo miły pobyt. Spa, Baza zabiegowa, rekreacja na dobrym poziomie. Pokoje komfort w bardzo dobrym standardzie. Jedzenie jak dla mnie bardzo dobre i urozmaicone. Polecam zarówno dla rodzin z dziećmi jak i bez. na pewno przyjedziemy ponownie. JANUSZ

2014-11-26

źródło:

geovita.pl

Pobyt w Uzdrowisku Geovity w Dąbkach zaliczam do bardzo udanych. Świetna pogoda, bardzo miła obsługa, smaczne posiłki. Wśród zabiegów rehabilitacyjnych mogę z całą odpowiedzialnością polecić masaż w wykonaniu pana Zdzisława. Przy moim schorzeniu (obwodowe porażenie nerwu twarzowego)widzę wyraźną poprawę. Polecam gorąco JOANNA

2014-10-10

źródło:

Trip Advisor

Byłam z narzeczonym na weekendowym wyjeździe nad morze, zdecydowaliśmy się na pobyt w tym hotelu. Jakość adekwatna do ceny. Położenie jak dla nas idealne.Spokój,cisza,okazja do relaksu i romantycznych spacerów, które były jednym z głównych celów naszej wycieczki. Niedaleko plaża,wystarczy przejść teren hotelu i oto mamy ładną plażę.Stołówka czysta,jedzenie urozmaicone,tradycyjne i całkiem smaczne. Miła obsługa. Wszystko czego oczekiwaliśmy otrzymaliśmy :)

2014-05-03

źródło:

geovita.pl

Fantastyczna Wielkanoc, przyjemny pokój, wspaniałe jedzenie, miła obsługa, prawie przy plaży. Naprawdę polecam BEATA

2014-01-08

źródło:

geovita.pl

Witam, Jak co roku spędziliśmy z całą rodzina pobyt sylwestrowo-noworoczny w Geovita w Dąbkach, muszę przyznać, że co jak co, ale u was czas zatrzymuje się w miejscu - w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Spędzone chwile z rodziną w Geovicie Dąbki to czas mega relaksu, wypoczynku itp. W tym roku przed zabawą sylwestrową mieliśmy tak zwany wieczorek przy piwie z DJ-em co muszę przyznać było super, a na drugi dzień do rana sylwester przy fantastycznej kapeli. Wyjątkowo o 4 rano rano ludzie nadal chcieli się bawić. Co jak co - ale klimat tego miejsca jest niesamowity. W dodatku spotkaliśmy osoby z poprzedniego roku z którymi spędziliśmy czas z niczym z rodziną. Zalety można wyliczać w nieskończoność ale jedzenie i kuchnia w Dąbkach są rewelacyjne. A obsługa robi wszystko aby ten obraz wzmocnić. Czy to recepcja czy jadalnia, czy barek, czy panie pokojowe, kogo nie poprosi się o pomoc zawsze służą uśmiechem i spokojnym stonowanym pomocnym głosem - to jest miłe. Myślę że warto napisać tego maila aby podkreślić, iż Państwa dążenia do zadowolenia klienta są bardzo efektowne. Życzę Państwu w tym 2014 roku wszystkiego co dobre i samych udanych decyzji. A szczególne życzenia i podziękowania dla personelu i obsługi Geovita Dąbki. Pozdrawiam JACEK

2012-03-03

źródło:

Trip Advisor

Ślicznie położony hotel bardzo blisko długiej piszczystej plaży. Hotel składa się z dwóch połączonych budynków - starego i nowego. Pokoje w budynku starym zdecydowanie wymagaja odnowienia! Hotel posiada spory basen z dwoma jacuzzi i zjeżdżalnią. Jedzenie smaczne w stylu kuchni domowej. Kilka restauracji i sklepów w odległośći 10 minut spaceru - niestety większość czynna tylko w sezonie. Również w sezonie na terenie hotelu funkcjonuje przedszkole z opiekunka dla dzieci - polecam!!! Sporo atrakcji dla dzieci zarówno w hotelu jak i na jego terenie. Ponadto kort do tenisa i boisko do koszykówki. Generalnie bardzo dobre miejsce na rodzinne wakacje!

CENTRUM ZDROWIA I REKREACJI GEOVITA

ul. Letniskowa 4, 76-156 Uzdrowisko Dąbki

tel. +48 94 314 81 67 (recepcja)

tel. kom. + 48 695 377 723 (recepcja)

tel. kom. + 48 601 811 561 (marketing)

tel. kom. +48 603 354 166 (SPA)

fax. +48 94 314 81 68

e-mail: dabki@geovita.pl

e-mail: dabki.marketing@geovita.pl

e-mail: dabki.spa@geovita.pl

Konto: Bank PEKAO S.A.

82 1240 6292 1111 0010 6751 3805

Konto Walutowe (EURO)
Bank Pekao S.A.

IBAN: PL 40 1240 6292 1978 0010 6839 9598
Kod BIC (Swift): PKOPPLPW