SPA

Określenie SPA pochodzi od łacińskiej sentencji Sanitas per aquam, co oznacza: zdrowie dzięki wodzie. Odkrycie oddziaływania wody na nasze samopoczucie, tak ważne dla filozofii SPA, nie nastąpiło nagle. Już w kulturach starożytnych kąpiel była ważnym elementem codzienności, z czasem stając się prawdziwym rytuałem o głębokim znaczeniu obyczajowym, a także religijnym.
Woda to źródło życia, symbol odnowienia i świeżości. Filozofia SPA nawiązuje do kultury podróżowania do kurortów, w których, dzięki znanym od dawna, niezwykłym właściwościom wód, można odzyskać siły witalne, równowagę i spokój ducha.
Dzięki właściwej pielęgnacji ciała i duszy można z energią i optymizmem stawić czoła czekającym obowiązkom.
Rozluźniony, wypoczęty, pozytywnie nastawiony do życia – każdy chce takim być i każdy z nas może takim być. Filozofia SPA sprawia, że jest to realne. Wspaniałe chwile relaksu płynące z kontaktu z wodą są jej podstawą.

Wygoda przede wszystkim

Najważniejsze jest, aby w chwili przeznaczonej na odpoczynek czuć się komfortowo. Dotyczy to na przykład przyjaznego wystroju wnętrza. W związku z tym oferujemy Państwu najwygodniejsze i najpiękniejsze hotele.

Ekologiczne otoczenie

Świeże powietrze ma wspaniałe właściwości relaksujące. Dlatego oferowane przez nas miejsca znajdują się w przyjaznym ekologicznie otoczeniu.

Cisza działa jak balsam

Trzecim ważnym sprzymierzeńcem spokoju jest cisza. Żyjemy w świecie, w którym wciąż otaczają nas dźwięki. Dlatego w chwilach relaksu ważne jest aby zasmakować ciszy.

Nasze obiekty

Krynica-Zdrój
od 105

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju, leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

Centrum  Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach
od 100

Całoroczny obiekt, otoczony sosnowo – brzozowym lasem, znajduje się zaledwie 100 metrów od brzegu morza. Jego położenie zapewnia osobom przebywającym w Ośrodku odpowiedni mikroklimat o każdej porze roku.

  • SPA Geovita Dąbki
  • SPA Geovita Dźwirzyno
  • SPA Geovita Krynica-Zdrój
  • SPA Hotel Perła Bieszczadów