Krynica Zdrój - noclegi w Krynicy Zdrój – Geovita 

Krynica-Zdrój

ul. Leśna 15, 33-380 Krynica-Zdrój

od 105

Wypoczynek

Komfortowy Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju,

leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks. W ekskluzywnych wnętrzach Instytutu SPA & Wellness można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię, warto również skorzystać z bogatego programu zabiegów odnowy biologicznej.

Wśród dostępnych atrakcji są m.in. basen rekreacyjny oraz profesjonalne zaplecze SPA, baza rehabilitacyjna – pobyty profilaktyczno-lecznicze, dla grupy seniorów oraz dla ludzi młodych, chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, stoki narciarskie w niedalekiej odległości, przepiękne okoliczne tereny do aktywnej turystyki – szlaki spacerowe, piesze, rowerowe, możliwość organizacji kuligów (również zielonych) szczytami gór: Jakubik – Krzyżówka.

Wiosenne wczasy dla seniorów

od 01.02.2024
do 30.04.2024
Wypoczynek od 165

Wiosenna regeneracja z 2 posiłkami

od 25.02.2024
do 25.04.2024
Wypoczynek od 185

Wiosenna regeneracja z 3 posiłkami

od 25.02.2024
do 25.04.2024
Wypoczynek od 205

RODZINNA MAJÓWKA W GÓRACH

od 26.04.2024
do 05.05.2024
Wypoczynek od 215

LETNIA ODNOWA Z 3 POSIŁKAMI

od 05.05.2024
do 28.06.2024
Wypoczynek od 220

LETNIA ODNOWA Z 2 POSIŁKAMI

od 05.05.2024
do 28.06.2024
Wypoczynek od 200

Zdrowie

W Ośrodku mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne, dla osób:

 • z upośledzeniem umysłowym
 • z chorobą psychiczną
 • z padaczką
 • ze schorzeniami układu krążenia
 • kobiety po mastektomii
 • z alergią
 • z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego
 • z chorobami neurologicznymi
 • z chorobami reumatycznymi
 • z chorobami układu krwiotwórczego
 • z chorobami układu moczowo-płciowego
 • z chorobami układu pokarmowego
 • z cukrzycą
 • z mózgowym porażeniem dziecięcym
 • z chorobami dermatologicznymi
 • ze schorzeniami kręgosłupa
 • ze schorzeniami laryngologicznymi
 • ze schorzeniami układu oddechowego
 • ze skoliozą
 • z przewlekłymi chorobami wątroby
 • z przewlekłym zapaleniem trzustki
 • z wadami postawy
 • z zaburzeniami głosu i mowy
 • z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego

Rodzaje turnusów: usprawniająco-rekreacyjne, rekreacyjno-sportowe i sportowe (nauka pływania).

Baza zabiegowa:

  • fizykoterapia: krioterapia miejscowa, diadynamik, interdyn, ultradźwięki, jonofereza,  lampa Solux, lampa Bioptron, laser, TENS
  • hydroterapia: bicze szkockie, hydromasaż
  • aerozoloterapia: inhalacje, inhalacje z lekami
  • termoterapia: okłady żelowe
  • kinezyterapia
  • fotel masujący

Wczasy Zdrowotne w górach 2024

od 02.01.2024
do 20.12.2024
Zdrowie od 1960

Turnusy rehabilitacyjne usprawniająco-rekreacyjne 2024

od 04.02.2024
do 15.12.2024
Zdrowie od 2800

SPA

W ofercie Instytutu SPA & Wellness znajdującego się w ośrodku Geovita w Krynicy-Zdrój znajdują się m.in. salon kosmetyczny, zabiegi na twarz i ciało, gabinet masażu: masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne, zabiegi w kapsule NeoQui, prysznic Vichy, manicure, pedicure oraz sala relaksu.

W naszym SPA używamy profesjonalnych kosmetyków firmy: Pevonia Botanica i Hildegard Braukmann

Dzień Kobiet w górskim SPA

od 20.02.2024
do 26.04.2024
SPA od 855

Szkolenia

Ośrodek Geovita w Krynicy-Zdroju posiada 3 sale szkoleniowe, mieszczące od 10 do 80 osób, o powierzchniach 84, 57 i 51 m2.

Sale wyposażone są w m.in. klimatyzację, zaciemnienie, flipchart, rzutniki: multimedialny, folii, pisma, sprzęt audio, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Tabelka „sale szkoleniowe”

Nie znaleziono żadnych ofert

Kraków – 140 km

Nowy Sącz – 30 km

Nowy Sącz – 30 km

 

Doba hotelowa od godz. 16.00 do godz. 10.00

Obsługa w języku angielskim

Bliskość kompleksów narciarskich

Internet bezprzewodowy

Basen kryty

Atrakcyjne tereny rekreacyjne

Honorujemy karty płatnicze

SPA

Różne diety do wyboru

Obsługa w języku rosyjskim

Ośrodek przyjmuje Gości ze zwierzętami

Parking (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

Krynica-Zdrój, położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczej dolinie Kryniczanki i określana jest mianem „Perły Polskich Uzdrowisk”. W Parku Zdrojowym z licznymi alejkami spacerowymi i stawami, króluje wolne od zanieczyszczeń powietrze, w którym unoszą się uodporniające i bakteriobójcze olejki eteryczne. Na aktywnych urlopowiczów czekają m.in. trasy narciarskie, lodowisko, sankostrada, park linowy, korty tenisowe, baseny, szlaki rowerowe i piesze.

Sławę swą jako uzdrowisko, Krynica-Zdrój zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Zuber – unikalna w skali europejskiej woda o niezwykle wysokiej mineralizacji. Krynica-Zdrój to nie tylko uzdrowisko, to także prężnie rozwijające się centrum sportowe (głównie sporty zimowe), turystyczne, rekreacyjne, kongresowe i kulturalne. Corocznie w uzdrowisku organizuje się wiele imprez o zasięgu krajowym i międzynarodowym, seminaria polityczne i naukowe, międzynarodowe spotkania ludzi kultury, sztuki, biznesu i polityki, plenery artystyczne, występy zespołów.

Do największych imprez zaliczyć należy: Festiwal Biegowy, Forum Ekonomiczne, Europejski Festiwal im. Jana Kiepury, Święto Dzieci Gór

Krynica-Zdrój

Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką (1114 m) jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce, wokół Jaworzyny zlokalizowane są liczne wyciągi i trasy narciarskie, rowerowe i piesze

Krynica-Zdrój

Kolej linowa na Górę Parkową (732 m) otoczona Parkiem Zdrojowym z licznymi ścieżkami spacerowymi, altankami i 3 stawami

Krynica-Zdrój

Muzyczna fontanna usytuowana w samym sercu krynickiego Deptaku, tuż obok Starego Domu Zdrojowego, wokół której zlokalizowane są liczne pijalnie wód mineralnych

Muszyna

Ogrody Sensoryczne jest to obiekt ogólnodostępny, który oprócz  odpoczynku na łonie natury służy także do celów terapeutycznych i edukacyjnych, ogród podzielony jest na kilka stref: zdrowia, zapachu, dźwięku i smaku.

Ogrody Biblijne w skład których wchodzi pięć Ogrodów: historii zbawienia, krajobrazów biblijnych, nauki proroków, dziecięcy Ogród Biblijny i Ogród zakochanych, zlokalizowane są przy parafii świętego Józefa w Muszynie.

Muszyna

Ruiny Zamku w Muszynie gotycki zamek został zniszczony w czasie najazdu węgierskiego w roku 1474r. obecnie, dzięki pracy archeologów na powierzchni widoczne są  znaczne odcinki obwodu obronnego i część zabudowy wewnątrz, zaś nieopodal ruin widoczny jest nasyp ziemny – pozostałość jedenastowiecznego gródka.

Kamianna

Miejscowość  położona jest 17 km na północ od Krynicy jest to miejscowość znana z  produkcji miodu i produktów pszczelich – Światowe Centrum Apiterapii, mieści się tu również Muzeum Pszczelarstwa.

Tylicz

Mofeta w Tyliczu to rodzaj ekshalacji wulkanicznych, jest największą w Karpatach i składa się  z jedenastu połączonych ze sobą kręgów, ciekawostką jest to, iż smak wody mineralnej z każdego kręgu jest inny.

Powroźnik

Zachowało się w tej miejscowości wiele świeckich zabytków kultury łemkowskiej, takich jak drewniane spichlerze, murowane piwniczki, czy domy mieszkalne – tzw. chyże. Jednak niewątpliwie najcenniejszym obiektem zabytkowym w tym rejonie jest cerkiew p. w. św. Jakuba Apostoła z 1606 roku.

2017-01-10

źródło:

www.geovita.pl

Pobyt Sylwestrowy 2016/2017. Miejsce bardzo przyjemne. Pokoje przestronne i czyste. Posiłki bardzo smaczne, wszystko ładnie podane. Obsługa pomocna. Z czystym sumieniem polecam Karolina Karolina Kowalska

2017-01-05

źródło:

www.geovita.pl

Sylwester Krynica-Zdrój 2016/17: obiekt super, didżej i muzyka boskie, menu królewskie-jeszcze mamy chęć na szynkę z kopytkiem na kapuście, super organizacja, ukłony dla sympatycznej Pani Ewy i Mistrza Kuchni Pana Wojtka. Kraków pokochał Geovitę. Edyta Brawuska

2017-01-04

źródło:

www.geovita.pl

Rewelacyjna impreza sylwestrowa. Perfekcyjna organizacja, jedzenie super smaczne i pięknie podane. Muzyka świetna. Miejsce godne polecenia na taką okazję. Za też się tam wybierzemy na Sylwestra. E.B.

2016-11-22

źródło:

www.geovita.pl

Witam.. Właśnie wróciłam z Geowityt w Krynicy Zdroju i muszę przyznać że obsługa klienta jest tam wspaniała, panie w Spa są stworzone do pracy z chorymi(a pani pielęgniarka jest cudowna) Pozdrawiam Anna PORTKA

2016-10-24

źródło:

www.geovita.pl

Byliśmy w Krynicy-Zdrój od 9.10.2016 do 21.10.2016 , o personelu w recepcji i kuchni powiedziano sporo , ale zapomnieliście o paniach , które sprzątają nasze brudy , pozdrowienia dla pani Krysi od pokoju 220 i 221 Krzysiek i Bogdan

2016-07-31

źródło:

www.geovita.pl

Opinia o obiekcie: Byliśmy w Geovicie, mimo wielu osób było cicho, pokoje czyste, sympatyczna, pomocna obsługa. Śniadania bardzo smaczne, każdy znalazł coś dla siebie, obiadokolacje zróżnicowane. Jedyny minus to brak podjazdu dla walizek po schodach, Polecamy ten hotel Henryk Kwiatkowski

2015-11-29

źródło:

booking.com

Obiekt położony blisko centrum Krynicy, bardzo miła obsługa, zarówno w hotelu jak i SPA. Pokoje czyste, śniadanie smaczne. Okolica cicha i idealna na spokojny wypoczynek.

2015-10-13

źródło:

booking.com

Cisza, spokój, bardzo miły personel (szczególnie mili i uczynni byli recepcjoniści, ale także obsługa basenu i personel w jadalni podczas śniadań). Nie podobały mi się wysokie schody do głównego wejścia (po których trzeba było wciągać walizkę do góry).

2015-10-08

źródło:

booking.com

Fajna lokalizacja z pięknymi widokami na góry . Dobre śniadania , przyjazny personel Opcja wegetariańska na obiad bardzo słaba.

2015-09-27

źródło:

Trip Advisor

Byłam w Geovicie na początku września , jestem zachwycona warunkami pobytu, pokoje czyste, miła obsługa, jedzenie bardzo dobre, duży wybór, cicha okolica blisko do centrum i góry parkowej. W hotelu jest basen, spa i siłownia Dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Krynica ma specyficzny mikroklimat. Polecam

2015-07-06

źródło:

booking.com

Dobre śniadanie w postaci bufetu, możliwość korzystania z basenu, bardzo dobre zaplecze SPA. W szczególności polecam pokoje od strony północnej - zawsze chłodno. Basen czynny tylko po południu, ale za to do godz. 21:00

2015-05-10

źródło:

Holiday Check

Fajna obsługa, super SPA, ogolnie raczej kameralana atmosfera, obiekt na 100 osób, dobre smaczne jedzenie, bardzo przyjemna kawiarnia z dobrym wyborem win, możliwość potańczenia, jeśli pokój jest dla ciebie mniej ważny a chcesz zainwestować w siebie, wal tam śmiało, bardzo dobre spa z ludźmi, ktorzy nie odwalają czasówki, ale naprawdę dobrze masują, polecam gorące kamienie, moja kobieta byla bardzo zadowolona z pomocy kobiet na recepcji w spa i doborze zabiegów co rzadko się jej zdarzało, zazwyczaj nachalnie jej coś sprzedawano ( inne spa)

2015-01-07

źródło:

Trip Advisor

Doskonały ośrodek, duży obiekt położony w bocznej ulicy niedaleko centrum Krynicy, można dojść na nogach, blisko góra Pakowa. Przestronne pokoje z balkonami, kawiarnia i basen, czysto i spokojnie, możliwość zabiegów

2014-12-03

źródło:

Trip Advisor

Jestem aktualnie w Geovicie na wczasach zdrowotnych. Obiekt zlokalizowany w zacisznym miejscu, posiada parking!!! z którego (górny poziom) można bez problemu dostać się do środka niosąc spory bagaż. W obiekcie jest też winda zatem poruszanie się jest znacznie ułatwione. Przemiłe osoby w recepcji, kompetentne i bardzo uśmiechnięte. Zamówiłem pokój 1 os, lecz na moją serdeczną prośbę został zamieniony na pokój 2 os. Śniadania smaczne i urozmaicone. obiad i kolacja jak u Mamy - wielki pozytyw za to. Dodatkowo bezpłatnie można korzystać z basenu i sauny. Wykupiłem sobie kilka masaży - rewelacja!!! Z całą stanowczością polecam ten obiekt - Cisza, spokój, smacznie i czysto a przy tym personel traktuje każdego z uśmiechem i serdecznością.

2014-01-03

źródło:

www.geovita.pl

Bardzo miły i dobrze zorganizowany pobyt sylwestrowy. Coś atrakcyjnego dla najmłodszych i dojrzałych. Pozdrawiam JANUSZ

2013-07-25

źródło:

Trip Advisor

Standard pokoi wysoki. Czysto, na bieżąco sprzątane. Obsługa bardzo miła i pomocna. W hotelu basen z ratownikiem, sauna sucha, pokój zabaw dla dzieci z animatorami. Restauracja czysta, jedzenie smaczne. Co ważna dla nas, na sali jadalnianej są krzesełka do karmienia dzieci. Lokalizacja dla nas w porządku, spacerkiem do centrum 15 minut ale można iść parkiem zdrojowym, który zresztą jest świetnie utrzymany. Ogólnie pobyt oceniam bardzo wysoko. Jedyną wadą to hotel nieco słabo wypadł jako obiekt dla rodzin z małymi dziećmi. Starsza córka skorzystała z basenu (130 cm głęboki), z sauny czy też z piłkarzyków czy stołu do ping ponga ale młodsza (3 lata) poza pokojem zabaw z animatorami (słabo wyposażony w porównaniu z innymi hotelami) w razie niepogody nudziła by się. Brak brodzika z cieplejszą wodą dla maluchów, brak placu zabaw przy hotelu! tego brakowało nam najbardziej, można posiedzieć na wielkim tarasie przy czymś do picia, gdy dziecko bawi się nieopodal na placu zabaw, ale jeśli takiej opcji nie ma - nie korzysta się z hotelowego baru. Polecam ten hotel, pewnie tam wrócimy, ale jak młodsza córka nieco jeszcze podrośnie.

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju

ul. Leśna 15, 33-380 Krynica-Zdrój

tel. +48 18 471 04 00 (recepcja)

tel. kom. +48 605 309 049 (recepcja)

tel. kom. +48 695 377 719 (marketing)

tel. kom. +48 695 377 713 (SPA)

fax +48 18 471 04 99

e-mail: krynica@geovita.pl

e-mail: krynica.marketing@geovita.pl

e-mail: krynica.spa@geovita.pl

Konto: Bank PEKAO S.A.

38 1240 6292 1111 0010 6751 3821

Konto walutowe (EURO) Bank PEKAO S.A.

IBAN: PL 40 1240 6292 1978 0010 6839 9598
Kod BIC (Swift): PKOPPLPW