Turnusy rehabilitacyjne

Zobacz wszystkie promocje

Zapraszamy do ośrodków sieci Geovita. We wrześniu 2011 r. rozszerzyliśmy dla Państwa naszą ofertę oturnusy rehabilitacyjne 14-dniowe. Uzyskaliśmy wpis do rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych (wpis OR), w których uczestniczą osoby niepełnosprawne, korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jesteśmy uprawnieni do organizowania turnusów rehabilitacyjnych w 8 ośrodkach (wpis OD): Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Uzdrowisku Dąbki, Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie k. Kołobrzegu, Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Krynicy-Zdroju, Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem, w Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Lądku-Zdroju, Hotelu Perła Bieszczadów w Czarnej, Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Jugowicach, oraz Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita w Wiśle

Poza turnusami rehabilitacyjnymi dla osób indywidualnych z dofinansowanie PFRON, oferujemy możliwość przygotowania turnusów rehabilitacyjnych na specjalne zamówienie, dopasowanych do Państwa potrzeb (długość pobytu, ilość zabiegów, etc.).