Hotel Orient - noclegi w Krakowie – Geovita

Hotel Orient**** Kraków

ul. Sołtysowska 25b, 31-589 Kraków

Wypoczynek

Hotel Orient****,

to idealne miejsce dla osób szukających enklawy spokoju pośród zgiełku miasta. Nasz hotel charakteryzuje wysoki standard i bogate zaplecze rekreacyjne. W Hotelu Orient nie zabraknie również zajęć dla aktywnie wypoczywających osób – sala fitness, basen i sauna są do ich dyspozycji. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a sam budynek jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

 

Nie znaleziono żadnych ofert

Szkolenia

W Hotelu Orient**** organizujemy wszelkiego rodzaju szkolenia i konferencje. Posiadamy trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne – Casablanca (90 m2), Kair (80 m2) oraz Dubai (47 m2). Proponujemy zarówno salę z dużą ilością światła dziennego jak i te bardziej kameralne. W klimatyzowanych i wyposażonych w niezbędny sprzęt pomieszczeniach istnieje możliwość zorganizowania spotkania dla zarówno 15-tu jak i 90-ciu osób.

Sale wyposażone są m.in. w klimatyzację, zaciemnienie, flipchart, rzutnik multimedialny, nagłośnienie i Wifi.

Oprócz konferencji, istnieje możliwość organizacji imprez integracyjnych i team buildingowych.

Nie znaleziono żadnych ofert

Kraków-Balice – 16 km

Kraków (centrum) – 6 km

Wieliczka, 16 km

Kraków-Balice 16 km

Kraków (centrum) – 6 km

Doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 12.00

Obsługa w języku angielskim

Atrakcyjne położenie (6 km od Centrum Krakowa)

Internet bezprzewodowy

Restauracja

Ośrodek przyjmuje Gości ze zwierzętami

Honorujemy karty płatnicze

Basen, jacuzzi, sauna

Parking monitorowany

Obsługa w języku rosyjskim

Stare Miasto oraz żydowska dzielnica Kazimierza

To rozległa zabytkowa dzielnica Krakowa, ograniczona zakolem Wisły znana jako miejsce urokliwe i niezwykłe, tętniące nocnym życiem. Turyści przyjeżdżają tutaj nierzadko z przeciwnego krańca miasta, by poczuć nocny klimat i napić się piwa lub kawy w jednej z kawiarń. W powietrzu można poczuć zapach historii, która sprawiła, że dzielnicę tę uważa się za miejsce kultowe i istotne.

Rynek Główny Starego Miasta

Największy średniowieczny plac Europy. Jego wielkość i zachowany do dziś autentyczny układ architektoniczno-urbanistyczny czynią go miejscem wyjątkowym w skali światowej. Rynek Główny i sieć tworzących Stare Miasto ulic wytyczone zostały w roku 1257 podczas lokacji miasta na prawie magdeburskim. Do dziś przetrwały usytuowane centralnie na Rynku Sukiennice (dawniej i współcześnie miejsce handlu, a od ponad stu lat najpierw główna siedziba, a potem jeden z oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie)

Zamek Królewski na Wawelu oraz legendarny Smok Wawelski

Miejsce koronacji królów polskich i ich wiecznego spoczynku – jest najwspanialszym zabytkiem architektury w Polsce i bezcenną pamiątką narodową. Mury jego kryją pozostałości budowli przedromańskich, romańskich i gotyckich. Renesansowy styl nadał mu król Zygmunt I Stary w latach 1507-1536, i w takim kształcie, po restauracji, oglądamy go dzisiaj.

Kościół Mariacki  

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, zwany także kościołem Mariackim – jeden z największych i najważniejszych, po Katedrze Wawelskiej, kościołów Krakowa, od 1962 posiadający tytuł bazyliki mniejszej. Należy do najbardziej znanych zabytków Krakowa i Polski. Zbudowany w stylu gotyckim w XIV i XV wieku. Położony jest przy północno-wschodnim narożniku Rynku Głównego, na Placu Mariackim . Kościół znajduje się na trasie Małopolskiej Drogi św. Jakuba z Sandomierza do Tyńca.

Sukiennice w Krakowie

Wielka hala handlowa wzniesiona w XIII wieku pośrodku Rynku Głównego.

Kopalnia soli w Wieliczce

Jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich.

Muzeum Książąt Czartoryskich

Jedno z najstarszych muzeów w Polsce. Muzeum gromadzi dzieła malarstwa europejskiego XIII-XVIII w., zabytki europejskiego i islamskiego rzemiosła artystycznego od średniowiecza do XIX w., grafiki, sztuki starożytnej oraz militaria. Najcenniejszym dziełem w muzeum jest Dama z gronostajem Leonarda da Vinci.

Opera Krakowska

Teatr operowy w Krakowie, powołany w 1954 roku, a sięgający swymi korzeniami roku 1628. W latach 2004-2008 powstał gmach Opery przy ul. Lubicz 48, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 13 grudnia 2008 roku.

Teatr im Juliusza Słowackiego w Krakowie

Jedna z najsłynniejszych i najbardziej zasłużonych polskich scen, Budynek teatru wzniesiono w latach 1891-1893 na miejscu wyburzonego w 1892 kościoła Ducha Świętego. Budynek jest utrzymany w stylu eklektycznym z przewagą neobaroku.

Krakowskie ZOO  

Ogród Zoologiczny w Krakowie został założony w 1929 roku, znajduje się na terenie Lasu Wolskiego na wzgórzu Pustelnik.

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego założony w 1783 w Krakowie zajmuje powierzchnię 9,6 ha i jest najstarszym ogrodem botanicznym w Polsce.
Muzeum Lotnictwa Polskiego.

ICE Kraków Congress Centre

Wielofunkcyjny obiekt, zlokalizowany nad Wisłą, przy Rondzie Grunwaldzkim w Krakowie, u zbiegu ulic Marii Konopnickiej i Monte Cassino, na obszarze Dębnik. Otwarty w 2014.Centrum przystosowane jest do organizacji kongresów, konferencji, koncertów, spektakli, wystaw i innych wydarzeń społeczno-kulturalnych. Operatorem ICE Kraków jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

2015-12-01

źródło:

booking.com

HOTEL BEZ UWAG JEŚLI CHODZI I CZYSTOŚĆ ITD.BLISKO TAURON ARENY:) KSW 33

2015-10-31

źródło:

booking.com

w prawdzie pobyt był służbowy i ograniczał się do noclegów i kolacji -bez rekreacji ,ale w tym zakresie spełniał w zupełności nasze oczekiwania.

2015-09-15

źródło:

booking.com

Dobra lokalizacja. Miła obsluga. Śniadanie bardzo smaczne.

2015-09-13

źródło:

booking.com

Bardzo dobra lokalizacja (brak podobnej klasy hoteli w najbliższej okolicy), duży parking przy hotelu, miła obsługa, dobra kuchnia. Śniadania mogłyby być od 6.30.

2015-08-19

źródło:

booking.com

Przytulny pokój , czysto , klima , pyszne jedzenie i fajny basen. Brak szlafroków .

2014-11-14

źródło:

Trip Advisor

Zatrzymaliśmy się z mężem w tym hotelu w listopadzie 2014r ,naszym celem był spotkanie ze znajomymi i zwiedzanie Krakowa , Hotel spełnił nasze oczekiwania , jest czysto ,smaczne posiłki w restauracji i basen do relaksu po zwiedzaniu miasta, to duży plus .Pokoje czyste i przyjemne , personel bardzo pomocny i miły

2014-08-05

źródło:

Trip Advisor

Hotel czyśiutki,duże pokoje wyposażone we wszystko co niezbędne,świetny basen(szczególnie dla dzieci)w restauracji serwowane smaczne potrawy na uwagę głownie zasługują zupy kremy(pycha) obsługa recepcji(w szczególności niesamowita nasza Pani "Mikołajka")na najwyzszym poziomie -bardzo profesjonalnie a zarazem miło i z uśmiechem. Otoczenie Hotelu nie powala z nóg ale jeśli chodzi o bazę wypadowa na wedrówki po Krakowie i okolicach to doskonałe miejsce.

2014-02-01

źródło:

booking.com

Śniadania , bezpłatny parking , czysto schludnie i na dobrym poziomie!

2013-11-11

źródło:

Trip Advisor

Pokój który dostałem to dwie jedynki i już się zmarszczyłem, ponieważ lubię łoże małżeńskie. Ale to drobiazg. W pokoju minibar, który nie należy do najtańszych + kieliszki. Wygodna i przestronna łazienka. Na śniadanie - do wyboru do koloru. Kto co chce :-) Pycha. Rano polecam basen - na oczyszczenie ciała z toksyn ;-) Człowiek czuje się jak nowy.

2013-08-03

źródło:

Trip Advisor

Kolejny raz miałam okazję służbowo gościć w Oriencie:)pobyt jak poprzednio super, poza szkoleniem korzystałam z restauracji (super jedzenie) i centrum rekreacji. Obsługa niezmiennie świetna i profesjonalna!Czysto, przyjaźnie. Skorzystałam z zabiegu w gabinecie odnowy, rewelacja!Nic dodać, nic ująć:) Oczywiście polecam!

HOTEL ORIENT****

ul. Sołtysowska 25b, 31-589 Kraków

www.geovita.pl/hotel-orient

tel.: +48 12 646 91 00, +48 12 646 92 22 (recepcja)

tel.: +48 693 736 705 (recepcja)

tel. kom. +48 695 377 725 (marketing)

fax.: +48 12 646 92 02

orient.rezerwacja@geovita.pl

e-mail: orient.marketing@geovita.pl

www.geovita.pl/hotel-orient

Konto: Bank PEKAO SA.

75 1240 6292 1111 0010 6751 3834

Rachunek EURO: Bank PEKAO S.A.

IBAN: PL 92 1240 6292 1978 0010 6763 4496
Kod BIC (Swift): PKOPPLPW