Geovita Dźwirzyno - noclegi w Dźwirzynie – Geovita

Dźwirzyno (Kołobrzeg)

ul. Wyzwolenia 27, 78-131 Dźwirzyno

Wypoczynek

Obiekt Geovita w Dźwirzynie,

położony 200 m od morza oraz 1500 m od jeziora, dzięki czemu każdy będzie mógł tu zregenerować się fizycznie oraz psychicznie. Ośrodek oferuje gościom wiele atrakcji przez cały rok, nie tylko latem, a to dzięki rozwiniętej ofercie instytutu SPA oraz bliskości innych miejscowości z bogatą historią i zapleczem turystycznym. Dzięki temu, Dźwirzyno jest świetnym wyborem dla każdego i o każdej porze roku.

Nie znaleziono żadnych ofert

Zdrowie

W Ośrodku mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne, dla osób:

  • z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich (4 miejsca noclegowe łącznie z powyższą grupą)
  • z upośledzeniem umysłowym
  • z chorobą psychiczną
  • z zaburzeniami depresyjnymi
  • z zaburzeniami nerwicowymi
  • z padaczką
  • ze schorzeniami układu krążenia
  • ze schorzeniami układu oddechowego
  • z chorobami układu pokarmowego
  • z autyzmem
  • z mózgowym porażeniem dziecięcym
  • kobiety po mastektomii
  • z chorobami neurologicznymi
  • z chorobami układu moczowo-płciowego

Rodzaj turnusu: usprawniająco-rekreacyjne, rekreacyjno-sportowe i sportowe (pływanie, żeglarstwo, fitness, biegi, sporty wodne, taniec sportowy, yoga), szkoleniowy (kurs komputerowy, aktywizacja zawodowa, kurs pierwszej pomocy, ekologiczny, warsztaty muzyczne), psychoterapeutyczny, rozwijający zainteresowania i uzdolnienia (artystyczne, muzyczne, przyrodnicze, plastyczne, językowe),nauki niezależnego funkcjonowania z niepełnosprawnością.

Baza zabiegowa:

  • fizykoterapia: terapia prądami interferyncyjnymi, pole magnetyczne, diadynamik, ultradźwięki, jonofereza, laseroterapia, lampa Sollux, lampa dermatologiczna UV,
  • aerozoloterapia: inhalacje solankowe, inhalacje ultradźwiękowe,
  • termoterapia: krioterapia (częściowa), okłady borowinowe (częściowe),
  • kinezyterapia: gimnastyka grupowa, gimnastyka w basenie,
  • hydroterapia: hydromasaż, kąpiele perełkowe, kąpiele solankowe, kąpiele w ekstrakcie borowinowym, masaż podwodny kończyn dolnych (wirowych),
  • masaż podwodny kończyn górnych (wirowy),
  • masaże lecznicze.

Nie znaleziono żadnych ofert

SPA

W ofercie znajdującego się w obiekcie Geovita w Dźwirzynie Medical SPA & Wellness, są m.in. zabiegi na twarz i ciało z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków Pevonia Botanica i Hildegard Braukmann (przeciwzmarszczkowe, nawilżające, oczyszczające, ujędrniające, odżywcze i inne), masaże relaksacyjne, pielęgnacyjne, manicure i pedicure. Dzięki naszej profesjonalnej kadrze każdy z Gości po wizycie w SPA poczuje się zrelaksowany i zregenerowany.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne kosmetyki firmy: Pevonia Botanica, Hildegard Braukmann

Nie znaleziono żadnych ofert

Szkolenia

Geovita Dźwirzyno posiada w pełni wyposażone sale szkoleniowe (łącznie 6 sal mieszczących od 15 do 250 osób), o łącznej powierzchni 518 m2. Do wyposażenia sal należą m.in. klimatyzacja, zaciemnienie, flipchart, rzutniki: multimedialny, folii, pisma, sprzęt audio, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Ze względu na bliskość morza, ośrodek Geovita w Dźwirzynie jest również świetnym miejscem dla imprez integracyjnych, uroczystości firmowych i spotkań biznesowych.

TABELA „sale konferencyjne”

Nie znaleziono żadnych ofert

Szczecin/Goleniów – 96 km

Kołobrzeg – 12 km

Gryfice 36 km

Kołobrzeg – 12 km

Doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 10.00

Obsługa w języku niemieckim

SPA

Internet bezprzewodowy w określonych strefach

Basen

Parking

Honorujemy karty płatnicze

Bar hotelowy

200 m od morza

Obsługa w języku angielskim

Ośrodek przyjmuje Gości ze zwierzętami

Różne diety do wyboru

Uzdrowisko Dźwirzyno posiada jedno z najczystszych kąpielisk z szerokimi, piaszczystymi plażami, przechodzącymi łagodnie w malownicze wydmy, osiągające 16 m wysokości. Latem wielbiciele sportów wodnych mogą skorzystać z atrakcji jeziora Resko Przymorskie (połączone z Bałtykiem kanałem), na którym znajduje się przystań dla jachtów i windsurferów oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Zimą natomiast proponujemy udział w Zimowym Klubie Morsa – kąpielach w Bałtyku, odbywającymi się cyklicznie od końca października do początku kwietnia.

Molo

To wielka atrakcja miasta. Pierwsze molo w Kołobrzegu powstało w 1881 r. przy Pałacu Nadbrzeżnym i miało 100 m długości. Podczas II wojny światowej molo wraz z pałacem zostały zniszczone. To, po którym do niedawna mogliśmy spacerować, zostało oddane do użytku 19 czerwca 1971 r. W tym roku dokonano gruntownej modernizacji molo i wzbogacono je o iluminację świetlną, dodatkowo gruntownej renowacji poddano Bulwar Szymańskiego i plac spacerowy bezpośrednio przylegający do mola. Kołobrzeskie molo aspiruje do najbardziej romantycznej atrakcji turystycznej w Polsce.

Poza tym jest najdłuższą żelbetonową budowlą w Polsce. Szerokość współczesnego mola to 9 m, natomiast jego długość wynosi 220 m. Znajdują się tu ławeczki, na których można odpocząć i podziwiać pobliską latarnię morską. Na samym końcu mola usytuowano uroczą kawiarnię.

Źródło solankowe

Panew do odparowywania soli i haki panwiowe od dawna znajdują się w herbie Kołobrzegu. Od bardzo wczesnego średniowiecza (VII w.) pozyskiwano sól ze źródeł solanki bijących w okolicy dzisiejszej Wyspy Solnej. Tutaj zaczynał się w średniowieczu słynny Szlak Solny, któremu miasto zawdzięczało bogactwo. Sól przyciągała do Kołobrzegu kupców, tak jak dziś wysoko zmineralizowane solanki ściągają kuracjuszy.

Poza dobrodziejstwem zawartym w słonej wodzie uzdrowisko może zaoferować specyficzny mikroklimat oraz pokłady cenionej borowiny. Na nadmorskim bulwarze i w parkach widać bardzo wielu Niemców. Ich język słychać we wszystkich, luksusowo urządzonych sanatoriach. Tradycje uzdrowiskowe w mieście pielęgnowane są już od prawie 200 lat. Leczy się tu choroby układu oddechowego, krążenia, narządów układu ruchu (reumatyczne, zwyrodnieniowe, pourazowe) oraz choroby układu hormonalnego i przemiany materii (głównie cukrzycy i tarczycy).
Na Wyspie Solnej, w pobliżu ul. Solnej i mostu na Parsęcie znajduje się główna atrakcja uzdrowiska – ogólnodostępne źródło solankowe, które warto zobaczyć. Z małego rzygacza wypływa do kamiennej studzienki strumień sześcioprocentowego wodnego roztworu soli. Kto chce, może osobiście popróbować smaku palącej przełyk solanki, zalecamy jednak wstrzemięźliwość w degustacji. Poza nieocenionymi walorami kuracyjnymi kołobrzeska solanka jest gotową zalewą do kiszenia ogórków. Późnym latem i jesienią przy źródle można spotkać mieszkańców napełniających duże pojemniki wodą, która trafi do słojów z najzdrowszymi kiszonymi ogórkami w Polsce. Są nasycone mikroelementami, doskonale się przechowują i mają niezrównany smak.

Muzeum 6D

Maszoperia to kraina czarów, magii i legend o zaczarowanych sieciach, rybakach, złych wiedźmach i dobrych czarownicach.

Latarnia morska

Latarnia ma wysokość 26 metrów, wysokość światła : 36,5 m. Zasięg światła wynosi 16Mm czyli 29,6 km. Latarnia stoi tuż przy wejsciu do portu. Latarnie zbudowano na prawym brzegu Parsęty, przy początku falochronu ochraniającego wejście do portu. Z centrum należy się kierować na północny zachód w stronę portu, gdzie jest wiele miejsc do zaparkowania samochodu w pobliżu latarni. Historia latarni w Kołobrzegu sięga XVII wieku. Wieże były wielokrotnie przebudowywane. Ostatnia z nich, zbudowana w 1909 roku, została wysadzona przez wojska niemieckie w marcu 1945 roku. Obecna budowlę wzniesiono pod koniec lat czterdziestych nie jak poprzednie przed fortem kołobrzeskim, lecz na jego głównej platformie. W 1981 roku, po kapitalnym remoncie zmieniono soczewkę o średnicy 50 cm na nowy, obrotowy zestaw reflektorów halogenowych, zmieniono stare drewniane schody wewnątrz wieży na metalowe. Latarnia jest udostępniona dla turystów, bilet kosztuje okolo 3 złotych. Otwarta jest w sezonie aż do późnego wieczora, tak więc można podziwiać zachody słońca z tarasu.

Ratusz

Wzniesiono go w XIV wieku, w centrum miasta. Ozdobiony był 5 małymi wieżyczkami i jedną strzelistą główną wieżą. Podczas oblężenia w 1807 roku został całkowicie zniszczony , zachowały się tylko gotyckie piwnice i część narożnika z kamiennymi filarami. Na jednym z nich wykuta jest głowa. Według legendy ma to być wizerunek ściętego w XVI wieku buntownika Adebara. W latach 1829-32 wzniesiony został nowy gmach ratusza, w/g projektu Schinkela. Dzisiaj ratusz jest siedzibą władz miasta, Urzędu Stanu Cywilnego oraz Miejskiego Ośrodka Kultury.

Obrotowa kula ziemska

Przed kołobrzeskim ratuszem od kilku lat spoczywa sobie sporych rozmiarów granitowa kula ziemska, umieszczona w unikatowym łożysku wodnym. Łożysko to wtryskuje wodę pod kulę z tak dużym ciśnieniem, że można ją poruszyć a następnie wprawić w ruch obrotowy jednym palcem. Jest to świetna zabawa dla dzieci! Z oczywistych powodów kula nie jest czynna w sezonie zimowym.

Fortyfikacje twierdzy

Kołobrzeg przez wiele lat pełnił rolę twierdzy. Najwięcej fortyfikacji zbudowano w XVII i XIX wieku. Niektóre z nich zachowały się do dzis.Przy wejściu do portu stoi Ujście na którym stoi latarnia morska. po lewej stronie kanału ocalał fort Kleista. W porcie jachtowym stoi w całkiem dobrym stanie reduta Morast. Z kolei amfiteatr na ulicy Fredry 1 został wybudowany na forcie Wilczym z 1807 roku. Przy plaży widać mury kamiennego szańca.

Pałac Brunszwickich

Zbudowano go w XIX wieku w stylu emipre. W czasie ostatniej wojny został uszkodzony, jednak szybko go naprawiono. Był siedzibą UB, potem PTTK. W latach 1970-80 wyremontowano pałac , obecnie mieści się w nim Muzeum Oręża Polskiego. Gorąco polecam to muzeum. Zgromadzono tam wspaniałe zbiory broni, mundurów i sprzętu wojennego. Warto zajrzeć, i zapoznać się z historią. Wstęp kosztuje około 3 złotych. Fotografowanie jest dozwolone za dopłatą 2 złotych (2002 rok).

Baszta Lontowa 

Do naszych czasow zachowała się w całości tylko jedna średniowieczna baszta, choć wiadomo, że było ich kilka. Przez wieki nazywana była Basztą Lontową. Dopiero po wojnie ktoś niedokładnie przetłumaczył jej nazwę.

Muzeum Oręża Wojska Polskiego

Istnieje od 1963 r.
Na wystawie Dzieje oręża polskiego prezentowane są zbiory militariów od średniowiecza do czasów obecnych. Z czasów współczesnych najciekawsze są zbiory z II wojny światowej, wśród nich słynna maszyna szyfrująca „Enigma”. Muzealnicy prezentują broń, mundury, sprzęty wojskowe, a nawet przedmioty osobiste należące do żołnierzy. W jednej z sal muzeum zgromadzono znaleziska z ostatnich lat. Są nimi wraki samolotów wydobyte przez płetwonurków.

ORP Fala

To okręt, który należy do kołobrzeskiej straży granicznej. Możecie zobaczyć go zacumowanego w Kołobrzegu przy nabrzeżu, do którego przybijają statki Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej.
Okręt ten w latach 1965-1996 chronił nasze morskie granice.

Katedra

Bazylika pw. Wniebowzięcia NMP Najcenniejszą budowlą miasta jest monumentalny pięcionawowy kościół wzniesiony na przełomie XIV/XV wieku. Architektura Bazyliki pw. Wniebowzięcia NMP jest przykładem pomorskiego gotyku. Budowla jest prosta i pozbawiona licznych wątków zdobniczych. Od XIV wieku kościół Mariacki pełnił rolę kolegiaty. Począwszy od XVI wieku była świątynią protestancką aż po kres II wojny światowej. Od XVII do XX wieku była wielokrotnie niszczona w trakcie działań wojennych. W drugiej połowie XIX wieku odrestaurowano kościół. Wtedy właśnie wmurowane zostały kule armatnie, które do tej pory tkwią w murach katedry, pochodzące z pobojowisk kołobrzeskich: z wojny trzydziestoletniej, siedmioletniej i oblężenia napoleońskiego. Miały one ostrzegać mieszkańców przed następnymi konfliktami. Jest to jedyny w Polsce 5 nawowy kościół z zabytkowym wystrojem wnętrz, zainteresowanie turystów wzbudzają także cztery krzywe filary, których odchylenie od pionu wynosi około 60 cm. Wewnątrz do najcenniejszych zabytków należy zaliczyć wspaniałą chrzcielnicę z brązu z 1355 roku, najstarsze w Polsce gotyckie stalle, cenne późnogotyckie tryptyki i ogromny żyrandol z 1523 roku, zwany Koroną Schlieffenów. Na ścianach można również podziwiać pozostałości dawnej polichromii.

Miejski szlak fortyfikacji

Niezwykle „młody” szlak turystyczny (ukończony i oznakowany w 2012 roku) poruszający i prezentujący aspekty historyczne oraz zabytki z okresu istnienia Twierdzy Kołobrzeg. Jest to 12 kilometrowa trasa piesza, z możliwością pokonania jej rowerem, łącząca wszystkie pozostałości historycznej Twierdzy Kołobrzeg. Szlak oznakowany jest poprzez tablice informacyjne oraz znaki malowane w kolorze niebieskim.

Port

Usytuowany jest tuż przy kanale łączącym Jezioro Resko Przymorskie oraz Morze Bałtyckie. Jest to bardzo ciekawe miejsce gdzie można przyjrzeć się przycumowanym łodziom rybackim, kolorowym bojom i suszącym się sieciom.
Dużą atrakcją dla wypoczywających w Dźwirzynie turystów jest możliwość obserwowania rybaków przy pracy oraz możliwość zakupu świeżych ryb prosto z kutra. Również z przystani można się wybrać w rejs po morzu statkiem wycieczkowym „Milenka”.

Dom Lenza

Jak podaje większość turystycznych folderów i źródeł historycznych to właśnie pastor Gustaw Lenz z Gosławia uważany jest za odkrywcę Dźwirzyna. Jako pierwszy dostrzegł on bowiem ogromne walory przyrodnicze tego miejsca, a także ich niewątpliwy wpływy na zdrowie. Lenz marzył o tym, aby w tym miejscu powstało uzdrowisko, bądź sanatorium dla chorujących na gruźlicę. Na początku dwudziestego wieku (a dokładnie w 1906 roku) otwarty został Dom Lenza. Na cześć pastora nazywany również Lenzheim. W domu tym jednocześnie przebywać mogło około dwustu dzieci. Jak na owe czasy było to miejsce, które dawało nadzieję na to, że nie brakuje dobrych ludzi, którzy przyjdą z pomocą potrzebującym i chorym dzieciom. Podczas pierwszej wojny światowej osoby przebywające w Lenzheim musiały bezzwłocznie opuścić to miejsce. Natomiast dwudziestu pięciu mężczyzn zamieszkujących tę wieś zostało powołanych do wojska, aby walczyć za ojczyznę. Sześciu z nich niestety nie przeżyło. Na początku lat sześćdziesiątych zaczęto starać się, aby ponownie zasiedlić Dźwirzyno. W końcu pozwała na to ustabilizowane sytuacja na świecie, którą zakłóciły lata pierwszej i drugiej wojny światowej. Pierwszym mieszkańcem, który wprowadził się do Dźwirzyna był Zygmunt Bąk, wraz żoną i dziećmi. Bąk był rybakiem. Niedługo później dołączyli do niego inni mieszkańcy trudniący się tym samym fachem. W latach od 1964 do 1967 roku do Dźwirzyna wprowadziła się również grupa rybaków z Kaszub. Był to między innymi Ryszard Kunkla z Jastarnia, czy Franciszek Bugajczyk z Kątów Rybackich.Co ciekawe, budynek, w którym mieścił się Lenzheim, istnieje do dzisiaj. Mieści się przy ulicy Wyzwolenia, niedaleko Geovity.

Szlaki rowerowe

  • Szlak wokół jeziora Resko Przymorskie (52 km) – Kołobrzeg, Grzybowo, Karcino, Bieczyno, Gorzysław, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Kołobrzeg
  • Szlak Bocianich Gniazd ( 27,5 km) – Kołobrzeg, Grzybowo, Dźwirzyno, Karcino, Sarbia, Drzonowo, Nowogardek, Głowaczewo, Dźwirzyno, Grzybowo, Kołobrzeg.
  • Szlak Nadmorski R-10 (zielony) – to międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku, którego polski odcinek przebiega przez tereny województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.
  • Przyrodniczo – historyczna trasa rowerowa – Ku Słońcu ( 40 km) – Kołobrzeg, Grzybowo, Dźwirzyno, Mrzeżyno, Karcino, Sarbia, Drzonowo, Nowogardek, Nowy Borek, Stary Borek, Kołobrzeg.

Szlaki turystyczne piesze

Pieszy Szlak Nadmorski E-9 (czerwony) – szlak przebiega wzdłuż wybrzeża od Świnoujścia do Żarnowca

Dęby Szypułkowe – Pomniki przyrody

W końcowej części ulicy Wyzwolenia, niedaleko portu znajduje się wyjątkowy drzewostan dębów szypułkowych. Drzewa mają ok. 100 lat i od 1995 roku po decyzji Wojewody Koszalińskiego zostały uznane za pomniki przyrody. O fakcie tym informuje stosowna tablica. Warto wiedzieć, że dąb jest drzewem długowiecznym, a najstarsze okazy sięgają 800 lat i  40 metrów wysokości.

Fort Rogowo

Była jednostka wojskowa. Rogowo to miejscowość, której niegdyś nie było na mapie. Przed wjazdem znadowała się budka strażnicza i szlaban podnosił się tylko za okazaniem przepustki. Z tamtych czasów pozostały ruiny obiektów wojskowych – warto zobaczyć!

Ścieżka zdrowia

Każdy fan sportu wybierając miejsce wypoczynku zwraca uwagę na ofertę sportową miejsca, do którego pragnie się udać. Nie tylko wielkie ośrodki turystyczne dysponują coraz większą bazą sportowych atrakcji. W niewielkim Dźwirzynie, miłośnicy biegania mają do swojej dyspozycji biegową ścieżkę zdrowia usytuowaną w nadmorskim lasku tuż nad brzegiem Bałtyku. Ścieżka stanowi pętlę o długości około 1500 metrów. Na jej trasie znajduje się 15 stanowisk z przyrządami do ćwiczeń ogólnorozwojowych wszystkich grup mięśni. Są to między innymi orbitrek, wioślarz, drabinka czy rowerek. Ścieżka jest też idealnym miejscem na spacer w otoczeniu nadmorskich wydm. Wstęp na ścieżkę jest bezpłatny.

Jezioro Resko przymorskie 

Połączone jest z morzem kanałem o długości 1300m, którym przy tzw. cofce słona woda z morza wlewa się do jeziora, dlatego też występują tam gatunki ryb charakterystyczne zarówno dla wód słodkich i słonych, np. płocie, leszcze, węgorze, szczupaki, sandacze, okonie, liny , karpie i inne. Jezioro posiada okrągły kształt i dzieli się na dwie części, dużą i płytką po wschodniej stronie, oraz małą i głębszą po stronie zachodniej. Resko to raj dla ornitologów, jest tu siedlisko ptactwa wodnego. Można spotkać niemal wszystkie kaczki występujące w Polsce, poobserwować perkozy, żurawie, trzciniaki, oraz łabędzie nieme. Atrakcją są rzeźby które nadają swoisty klimat linii brzegowej, Diabelski Wigwam, gdzie wieczorem pali się ogniska. Nad samym brzegiem jeziora usytuowane są stanice wodne, w których możemy wynająć nie tylko żaglówkę czy rower wodny, ale także łodzie wiosłowe przydatne wędkarzom. Jezioro Resko koniecznie powinni odwiedzić miłośnicy odpoczynku z wędką. Dźwirzyno ma nowoczesny port rybacki, przystań windsurfingową i jachtową, oraz przystań statku spacerowego pływającego po morzu.

2016-07-04

źródło:

www.geovita.pl

Wspaniały personel, miły i zawsze pomocny, nawet w sytuacjach daleko wybiegających poza obowiązki. Organizuje świetne wycieczki. Bardzokorzystne położenie wśród sosnowym lasku z bezpośrednim dojściem do plaży. Bardzo obfite i urozmaicone posiłki. Bożena Szechlicka

2015-11-14

źródło:

Holiday Check

Na krótki jesienny wypad wybraliśmy się do tego hotelu z naszym synkiem. Wybór okazał się bardzo trafny. Hotel jest czysty, zadbany z przemiła obsługą. Hotel jest przygotowan na "małych gości" - łózeczka turystyczne, foteliki do karmienia w restauracji oraz duża sala zabaw :)

2015-10-29

źródło:

www.geovita.pl

Po raz 9 byliśmy na wczasach w Dźwirzynie. In plus animacje dla córki i fitness i fitness z panią Magdą. Wybieramy zawsze Geovitę w Dźwirzynie, ze względu na sentyment. Bardzo smaczne jedzenie, nocowaliśmy w pokoju komfort, przestronny. Uwielbiamy wydmy dźwirzynskie i spokój okolicy, no i zapach lasu sosnowego z dala od zgiełku Krakowa. JAROSŁAW

2015-10-29

źródło:

www.geovita.pl

Dobre pakiety SPA.Wyjechałam młodsza i ładniejsza:) Za 280 miałam 2 noclegi z wyżywieniem i SPA, czy można chcieć więcej, fajni kelnerzy;)Cena bardzo uczciwa,Mają pokoje większe i mniejsze, ja byłam w 1-os., zgrabny po modernizacji mi się trafił, . Fajna obsługa, sympatyczne recepcjonistki i kelnerki, barman robił dobre drinki. Do morza blisko, wyjście z ośrodka, fajne zajęcia z modelowania ciała z trenerką i karaoke na animacjach. Wrócę. MONIKA

2015-09-15

źródło:

Holiday Check

lubię Dźwirzyno od 20 lat więc z chęcią pojechałem znów. hotel z dużym basenem, daleko od hałasu bo na początku (patrząc od Kołobrzegu). bardzo dobre śniadania. można dokupić obiady i kolacje. pierwsze serwowane, drugie bufet na zimno z jednym ciepłym elementem. w hotelu animacje dla dzieci i dorosłych. parking bezpłatny. miejsce na grilla. wypożyczanie rowerów. codzienne sprzątanie, wymiana ręczników raz w tygodniu. na wyposażeniu telewizor, radio, czajnik, ręczniki, leżaki, parawan plażowy. hotel przy wydmie - dźwirzyńskiej patelni, można tamtędy zejść do morza - zejście od hotelu Havet. na plaży restauracja plażowa hotelu Havet - nie trzeba daleko iść na jedzenie. trasa do portu plażą i powrót ulicą to około 6km. w porcie najlepsze ryby smażone, wędzone i świeże. w hotelu jest spa. ceny w barze przystępne. wifi darmowe. winda.

2015-09-15

źródło:

Holiday Check

Ogolnie hotel jest w dobrym stanie, duzym plusem jest 20m basen. Jezeli chodzi ogolnie oczystosc hotel jest w porzadku,tylko lazienki nie sa do konca sprzatniete. Minusem jest tez ogzewanie, woda pod prysznicem nie jest zawsze goraca i kaloryfery nie dzialaly, reczniki , stroje po basenie nie schly.  Jakosc i smak wyzywienia byla bez zarzutow. Personel byl uprzejmy ale brakowalo ogolnej wiedzy, kazdy posiadal wiedze tylko w ograniczonym zakresie.  Bardzo jestem zadowolona z uslug Spa& Welness, panie kosmetyczki byly mile, kompetentne, pracuja na dobrych, firmowych,niemieckich kosmetykach, cena przy tym jest tez atrakcyna.

2015-08-15

źródło:

Holiday Check

Polecam pobyt na przełomie roku z zabawą sylwestrową ,dobry zespół różnorodne jedzenie na balu ,piwo ,wino i wódka ilie bez limitu ,fajne konkursy w nowy rok spotkanie z balladą Gorąco polecam

2015-05-14

źródło:

Holiday Check

Byliśmy 2. raz, wzięliśmy komfort z widokiem na wydmę nie pożałowaliśmy. Majówka była międzynarodowa, kuchnie europy i nie tylko, postarali się żeby wszystko dopiąc na ostatni guzik. Jedzenie różnorodne od azjatyckiego po meksykańskie, wszystko w bufecie plus alkohole;) Wśród kelnerów są też ludzie ze Wschodu,niezwykle grzeczni i ułożeni - jak w latach 30. w topowych lokalach Warszawy, są prawdopodobnie z Ukrainy WIELKIE BRAWA DLA GEOVITY za wsparcie narodu ukraińskiego w tym trudnym czasie przemian ustrojowych.

2015-02-24

źródło:

Trip Advisor

Bardzo nam się podobało. Wszystko zgodne z opisem, Spacery nad morzem, dla których przyjechaliśmy były super! Piękna plaża i port. Podczas naszego pobytu trwały akurat prace nad umocnieniem wybrzeża - ciekawe obserwacje. Polecam wyprawę nad j. Resko Przymorskie, a dla wytrwałych spacer plażą do Kołobrzegu. Fajna promocja cenowa. Brawa największe dla kuchni hotelowej- pyszne i ładnie podane jedzenie. Stołówka duża, czysta i ładna. Personel bardzo pomocny i uprzejmy. Bardzo dobry mailowy kontakt z recepcją - szybkie i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania (przed przyjazdem do Dźwirzyna). Serdeczne pozdrowienia dla p. Ani - fryzjerki oraz animatorki - p. Natalii prowadzącej ciekawe zajęcia dla dzieci i rodziców. Fantastyczny basen ze słoną wodą; chętnie zabrałabym go ze sobą. Po kąpielach w Geovicie straciłam ochotę na korzystanie z mocno chlorowanego basenu w moim mieście. Pokój z łazienką duży, czysty i w pełni zgodny z ofertą, ale bez żalu go opuszczałam. Po tygodniu miałam dość jego monotonnej kolorystyki i łysych okien o nieciekawym widoku (głównie na dach pokryty papą). Łóżka są trochę za wąskie. Walczyliśmy z ciągle ściągającym się prześcieradłem, a przez 1 noc - zanim się przyzwyczailiśmy -o to aby się na nim utrzymać i nie spaść.

2013-12-29

źródło:

www.geovita.pl

Wakacje w Dźwirzynie, wspominam do tej pory. Ośrodek genialny :) SYLWIA

2012-08-13

źródło:

Trip Advisor

Świetnie się bawiłam w Geovicie w Dźwirzynie podczas tegorocznych wakacji, bogata animacja dla dorosłych i dla dzieci to coś co pozostawia w tyle najbliższą konkurencję. Była zumba, gimnastyka, nordic walking, imprezy z dj-em, aqua fitness i cały czas cos sie działo. W następnym roku też tutaj będę.

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Dźwirzynie

ul. Wyzwolenia 27, 78-131 Dźwirzyno

tel. +48 94 358 54 21 (recepcja)

tel. kom. + 48 695 377 720 (recepcja)

tel. kom. +48 94 358 54 21 (SPA)

fax+48 94 358 54 35

e-mail: dzwirzyno@geovita.pl

e-mail: dzwirzyno.marketing@geovita.pl

e-mail: dzwirzyno.spa@geovita.pl

Konto: Bank PEKAO S.A

72 1240 6292 1111 0010 6751 3791

Konto Walutowe (EURO) Bank PEKAO S.A.

IBAN: PL 40 1240 6292 1978 0010 6839 9598
Kod BIC (Swift): PKOPPLPW